(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Eesti Naine

Päevahoroskoop, 4. september: Neitsil hea aeg raha teenimiseks, Veevalajal seiklusteks (1)

JÄÄR
Lihtne on oma aja ära elanud vanast lahti lasta ja uuele vastu minna. Su mõtlemine on paindlik, suudad asju näha uudse vaatenurga alt.
SÕNN
Ära lase laiskusel endast võitu saada. Kui püüad, saad midagi ära teha oma rahalise seisu parandamiseks, niisiis otsi selleks häid variante.
KAKSIKUD
Julgust ja enesekindlust on suurel määral. Enesetunne on hea ja meeleolu reibas, tahad tegutseda ja usud endasse. Põhimõtteliselt on see ju positiivne, ent sellega kaasneb ka oht ennast üle hinnata.
VÄHK
Mõte liigub aktiivselt, tekkida võib suurepäraseid ideid oma tegevuse organiseerimiseks. Kui oma targad mõtted mõistuspäraselt ellu viid, saad materiaalset olukorda üksjagu parandada.
LÕVI
Hea aeg uute teadmiste omandamiseks. Oled uudishimulik ja avatud, ühtviisi meeldiv ja kasulik võib olla nii üksinda olles tundide viisi raamatute lugemine kui toredas seltskonnas reisimine.
NEITSI
Suudad stambivabalt mõelda ning seetõttu leiad häid uudseid viise oma tegevusvälja laiendamiseks ja raha teenimiseks.
KAALUD
Sind valdab tahtmine tegutseda. On asju, millest oled kaua unistanud ja mille ellu viimiseks mõtteis juba ammu plaane teinud – ehk on just nüüd aeg lõpuks ometi need plaanid ka ellu viia.
SKORPION
Oled sisemiselt rahutu, tahad midagi muuta. Tunned vajadust tegutseda, ent sa pole päris kindel, millises suunas ja mil viisil oleks kõige targem liikuma hakata.
AMBUR
Pigem puhkamiseks kui tööks sobiv päev. Maailm on sinu jaoks huvitav paik, oled avatud uutele kogemustele. Naudid reisimist, sind võivad köitma hakata uued huvialad.
KALJUKITS
Aeg kallite inimestega koos olemiseks. Kui oled lapsevanem, tegutse koos oma lastega, aita neil maailma avastada, uusi kogemusi ja teadmisi saada.
VEEVALAJA
Sina juba tead, kuidas oma võimalusi ära kasutada ja elust täiel rinnal rõõmu tunda. Võtad hommikut kui uue seikluse algust.
KALAD
Kui lähedasi inimesi mõista püüad ja nende jaoks aega leiad, saad sellest suhtlusest ka enda jaoks mõndagi positiivset.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algav aastaring pakub ohtralt võimalusi ja tegutsemisvabadust. Ära jää ootama, et keegi teine asju otsustaks, haara initsiatiiv enda kätte! On aeg ellu viia see, millest seni oled vaid salamisi unistanud. Tee seda, mis rõõmu pakub, ära mõõda kõige väärtust rahas.

Tänased sünnipäevalapsed: MIKK MIKIVER, ANNE ERM, FRANÇOIS-RENÉ DE CHATEAUBRIAND, BEYONCÉ

Nimepäevad: PRIIDIKA, PRIIDA, PRIIDE, RIKA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

V
vastikud  /   11:05, 4. sept 2017
neitsid,üks vastikumaid täht-kujusid

Loe ka neid lugusid