(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Eesti Naine

Päevahoroskoop, 3. september: Ambur on sõiduvees, Kaalude suhetes valitseb harmoonia

JÄÄR
Selleks, et olukorda parandada, ei pea alati aktiivselt tegutsema. Ole parem rahulik, lase elul kulgeda ja näed, et asjad loksuvad tasapisi, kuidagi loomulikku rada pidi iseenesest paika.
SÕNN
Sinu tugevaim külg on püsivus ja sihikindlus, järjepidevalt tegutsedes võid lausa mägesid paigast liigutada. Tead ise kõige paremini, mida ja kuidas teha, teiste nõuannete peale kipud ärrituma.
KAKSIKUD
Uuenduste tegemiseks pole just parim aeg, need muudavad su närviliseks. Kindlalt ja turvaliselt tunned end mööda vana rada tasapisi edasi astudes.
VÄHK
Oled mingi olulise probleemi enda jaoks selgeks mõelnud ning nüüd on sul märksa kergem edasi minna.
LÕVI
Oled aru saanud, et kõike sa muuta ei saa. Kuigi ühe lähedase inimese käitumine sulle meeltmööda pole, pead leppima sellega, et tema tegutseb oma tunnete ja tõekspidamiste järgi.
NEITSI
Suhteliselt rahutu päev. Pead üsna palju suhtlema inimestega, kes on loomu poolest sinust üsna erinevad ning kellest on raske aru saada.
KAALUD
Võid end rahulikult ja kindlalt tunda – su kõige olulisemates suhetes valitseb harmoonia. Või kui sulle tundub, et see polegi nii, võta aeg maha ja ära näe lähisuhete nimel liiga palju vaeva.
SKORPION
Oled harjunud, et probleemid saab ära klaarida, kui neid teiste asjaosalistega avameelselt ja põhjalikult analüüsida, aga nüüd oled seisus, kus tundub, et teine pool ei saa sinu püüetest aru, ei tahagi saada.
AMBUR
Oled sõiduvees, sina juba oskad oma elu ise huvitavaks elada! Oled ise heasoovlik ja energiline ning tõmbad oma positiivsusega inimesi ligi.
KALJUKITS
Tundub, et hea on läbi käia ja koostööd teha inimestega, kes on sinuga võimalikult sarnased, kes mõtlevad samamoodi kui sina.
VEEVALAJA
Praegu on hea aeg õppimiseks. Sul oleks soovitatav põhjalikult mõelda, milliste teadmisteoskuste puudumine sind elus kõige rohkem segab ning keskenduda enesearendamisele.
KALAD
Tunned end kohati ebakindlalt ja rahutult, ootad, et teised sinu olemise paremaks teeksid, aga paraku pole neil aega või tahtmist sulle nii palju tähelepanu pöörata, kui sa sooviksid.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastaringil oled paindlik, valmis kaasa minema kõige uue ja huvitavaga. Sul tekib originaalseid ideid, mille ellurakendamine käib kiirelt ja kergelt. Ehk teed nüüd teoks ammuse plaani, mis varem liiga hullumeelsena tundus. Kui püsivust jätkub, pakseneb kindlasti ka rahakott.

Nimepäevad: SOLVEIG, VEEGI, VAIDA, VAINA

Tänased sünnipäevalapsed: JAAN RANNAP, JAAK UUDMÄE, URHO KALEVA KEKKONEN, CHARLIE SHEEN

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid