(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 2. september: Veevalaja tõmmatakse armukadedusstseeni, Ambur on armunud mõlemasse silmarõõmu (1)

JÄÄR
Pinged annavad järele, aga siiski on teel takistusi. Korralikult puhata sel nädalavahetusel ei õnnestu. Võimalik, et pead tööd tegema, või on hõivatud inimene, kellega tahaksid koos olla.
SÕNN
Saa kokku vanade sõpradega, et korralikult lobiseda ja pidutseda. Täitsa võimalik, et välja ilmub keegi sinu endistest kallimatest ja hakkab sulle üsnagi imelikku juttu ajama.
KAKSIKUD
Lähene oma probleemidele loominguliselt ja ära võta kõike surmtõsiselt. Kui probleem tundub natuke totakas ja naljakas, võtad selle lahendamist kergemalt ja saad sellega lihtsamalt hakkama.
VÄHK
Oodata on nii vihma kui päikesepaistet. Väga positiivsed emotsioonid võivad viia selleni, et oled poole päeva pärast sügavas masenduses. Samavõrd on võimalik ka vastupidine variant.
LÕVI
Sattud tuttavasse situatsiooni, aga näed seda nüüd hoopis teisiti. Võtad kõike märksa rahulikumalt. Mis varem tundus maailmatu põnev ja ülioluline, paistab nüüd olevat lihtsalt tore.
NEITSI
Mida iganes sa ka ette ei võtaks, teed seda ikka väga tõsiselt ja pühendunult. Kui tegemist on ka mingi vana ja äraproovitud tööga, leiad võimaluse seda efektiivsemalt teha.
KAALUD
Kas sul või kellelgi su lähedastest on probleem tervisega, mistõttu pead nädalavahetuse plaane veidikene korrigeerima. Võta rahulikumalt, küll sa veel tulevikus jõuad kõvasti möllata.
SKORPION
Tahaksid puhata, kuid paraku oled end sidunud väsimatu seltskonnaga, kellega koos olles seda võimalust ei tekigi. Sul on ainult üks soov – et saaksid oma aja planeerimise üle ise otsustada.
AMBUR
Kas on võimalik olla armunud korraga kahte inimesesse? Kas on võimalik, et te kõik kolm olete sellises olukorras õnnelikud? Tahad liiga palju, kui seda asjade loomulikuks käiguks pead.
KALJUKITS
Sulle tundub, et mida iganes sa ka ei teeks, keegi ei pane seda tähele. Märgatakse ainult lõplikku tulemust, mitte aga seda, kui palju sa tead ja kui kõvasti vaeva näed. Inimesed on pealiskaudsed!
VEEVALAJA
Võimalik, et keegi korraldab sulle armukadedusstseeni. Saad küll sõimata, aga
tunned end ikkagi hästi – et teine inimene sind rünnata üritab, näitab, et tegelikult ta kardab sind.
KALAD
Sul pole võimalik kõige üle ise otsustada. Sõltud kaaslastest päris palju ja praegu see sulle eriti ei meeldi. Samas on selline olukord vähemalt mingilgi määral sinu enda süü.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal oled julge ja uuendusmeelne. Vajad vabadust ja sõltumatust. Mineviku külge ei tohi kindlasti klammerduda, ent ei või ka varasemat kogemust unustada. Suudad kiirelt ja loogiliselt mõelda. Tekkida võib huvitavaid ideid ning ilmselt ei jää need pelgalt
mõteteks – viid need kiirelt ellu.

Tänased sünnipäevalapsed: LISL LINDAU, TARMO LEINATAMM, KEANU REEVES, SALMA HAYEK

Nimepäevad: MAIVE, MAIVI, TAIVE, TAIV

1 kommentaar

V
veevalaja  /   10:34, 2. sept 2017
neitsid e.selkad ühed vastikumad ja silmakirjalikumad tegelased.

Loe ka neid lugusid