(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop. 1. september: Lõvi saab põnevaid uudiseid, Veevalaja leiab ootamatu sõbra

JÄÄR
Rahu, ainult rahu! Ära võta kõike nii isiklikult, hoidu ründamast inimesi pelgalt selle eest, et nad oma arvamust avaldavad. Pole mõtet üle reageerida, endale riiukuke kuulsust tekitada.
SÕNN
Meeleolud vahelduvad kui lained – kord oled harjal, siis lausa põhjas. Sa tead küll, millest su meeleolu sõltub. Õigemini – kellest. Hoia end tegevuses, et sellele inimesele mitte nii intensiivselt mõelda.
KAKSIKUD
Pead oma eelarvet kuidagimoodi ümber tegema ja ikka tundub, et kuskilt otsast jääb puudu. Ehk on võimalik kuskilt stipendiumi või toetust taotleda?
VÄHK
Sind üritatakse mõjutada, see ei lase sul süveneda ja oma asjadega edasi minna, sest muudab su rabedaks ja närviliseks. Leia võimalus sind õpetada tahtev inimene viisakalt eemale tõrjuda.
LÕVI
Oled uudishimulik ja seekord veab – saadki päris põnevaid uudiseid kuulda. Ära ainult torma kõike kuuldut kogu maailmale kuulutama, sest sel juhul sa edaspidi enam sellist infot ei saa.
NEITSI
Oled avatud kõigele uuele, päev sobib ideaalselt õppimiseks või ka näiteks koolituse saamiseks valdkonnas, millest sul varem õrna aimugi polnud. Pead tõdema, et maailm on põnev paik.
KAALUD
Oled vahepeal saanud hinge tõmmata, kuid nüüd sajab uusi kohustusi su kaela lausa laviinina. Tööl võib nii kibedaks minna, et õhtul avastad, et sa pole päeva jooksul suutäitki süüa jõudnud.
SKORPION
Mingi töö tähtaeg on väga lähedal. Tänase päeva sa sellega tegelemiseks plaanisidki, aga nagu kiuste tuleb ette veel mingeid plaaniväliseid ülesandeid ja sa pead päris kõvasti rabelema.
AMBUR
Ühe kolleegiga esmakordselt isiklikel teemadel vestlema sattudes avastad meeldiva üllatusega, et see inimene mõtleb sinuga sarnaselt ja ei mõista, kuidas sa teda varem ei märganud.
KALJUKITS
Oled kellelegi midagi lubanud, kuid olud muutuvad ning sa ei saa seda lubadust täita. Kuigi see pole otseselt sinu süü, võid tunda üsnagi tugevaid südametunnistuse piinu, sul on väga kahju.
VEEVALAJA
Keegi, keda peaaegu et oma vaenlaseks pidasid, ulatab abistava käe. Kas sa tõesti ei hakka veel aru saama, et ammu oleks aeg hakata oma negatiivset suhtumist ümber hindama?
KALAD
Töös oled vägagi edukas - jõuad ära teha mitmed ripakil olnud asjad ning lisaks sellele suudad täna lõpuks ära klaarida nii mõnegi lihtsalt mõistmatusest tekkinud ebakõla.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Uus aastaring pakub mitmekülgseid võimalusi. Selleks, et täie hooga edasi liikuda, tuleb esmalt lõpetada pooleli olevad tööd. Tähtis on kindel seljatagune – minevikukogemus
ning suguvõsa toetus tagavad selle. Ole äriasju ajades kindlameelne. Suur edu tuleb sammsammult.

Tänased sünnipäevalapsed: ANDRES MUSTONEN, EDGAR RICE BURROUGHS, GLORIA ESTEFAN

Nimepäevad: ÜLO, ÜLEV, ÜLAR, ÜLARI, ÜLLAR, ÜLLART, ÜLLAS, ÜLLO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid