(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 31. august: Sõnn ei tohiks kõike uskuda, Neitsi võiks alustada õpinguid

JÄÄR
Lihtsam on, kui suudad end igapäevaste tegevuste juures ja mingeid suuri pöördeid ette ei võta. Muudatusi planeerides on sul raske kõiki asjaolusid ette näha.
SÕNN
Info liikumises on takistusi. Võimalik, et keegi valetab sulle või moonutab meelega sinu jaoks olulist teavet. Teadmatuses olek võib viia valede otsuste langetamiseni.
KAKSIKUD
Peamine on mõistuspärasus ja süsteemsus. Igapäevaseid ülesandeid hästi täites saavutad oma eesmärgid ning pälvid ka tunnustust ja
raha.
VÄHK
Elu on kiire ja heitlik. Tegevust on keeruline planeerida, sest pidevalt juhtub asju, mis su plaanid segi paiskavad. Su õlule võidakse ootamatult laduda mahukaid tööülesandeid.
LÕVI
Praegu tunned suurt rõõmu sellest, et sul on kindel seljatagune. Tõenäoliselt moodustavad selle su pereliikmed, aga võib-olla on toeks hoopis parimad sõbrad.
NEITSI
See on suurepärane aeg juhul, kui õppeaastat alustad. Kui sul aga parasjagu koolitee pooleli pole, võiksid mõelda täienduskursusele või siis uue praktilise oskuse omandamisele.
KAALUD
Esmatähtis, et leiaksid enese kõrvale õiged inimesed, kes on usaldusväärsed ja samas ka pädevad küsimustes, milles sa nõuandeid vajad.
SKORPION
Meeskonnatöö sujub suurepäraselt. Tunned inimesi, kellega sa koos tegutsed ning tead, milliste probleemidega kelle poole pöörduda.
AMBUR
Sinu avatud olek ja rõõmus meel teeb sinust hea suhtleja ning meeldiva kaaslase paljude jaoks. Sina ise aga peaksid hoolikamalt valima, milliste inimestega sa ennast ümbritsed.
KALJUKITS
Päev pakub häid võimalusi eelkõige neile Kaljukitsedele, kes on tööalaselt kõrgel ja vastutusrikkal ametikohal. Saad teha käike, mis laiendavad su võimupiire.
VEEVALAJA
Energiatase pole just kõige kõrgem, õhtuti võid end üsna väsinuna tunda. Põhirõhk on tähtsate kohustuste täitmisel, nende kõrvalt ei pruugi oma hobide jaoks eriti aega jääda.
KALAD
Jõudu on sul palju, kõige paremini õnnestub seda suunata loomingulisse töösse. Asjad, mis on sinu jaoks loomuomased ja huvitavad, edenevad suurepäraselt.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algav isiklik aastaring pakub häid võimalusi mitmel rindel. Edu aluseks on iseenda tundmine ja suutlikkus tunnistada minevikus tehtud vigu, õppida varasemast kogemusest. Jupiter soosib äritegevuse laiendamist ning rahavoogude suurenemist. Stabiilsed peresuhted tagavad tasakaalu ja õnne.

Tänased sünnipäevalapsed: AUGUST ALLE, LEIDA SIBUL, CALIGULA, VAN MORRISON, RICHARD GERE
Nimepäevad: ARVED, ARVID, ARVI

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid