(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 29. august: Kalad ja Jäär võiksid enne tegutsemist kellegagi nõu pidada

JÄÄR
Mõtted liiguvad vilkalt, tekib põnevaid ideid. Ent selle asemel, et asjad korralikult läbi mõelda ja ideedest plaanid vormida, kiirustad sa kohe esimese tuhinaga oma mõtteid teoks tegema.
SÕNN
Näed enda ümber esmajoones positiivset, suhtud inimestesse sõbralikult, probleemidki suudad tänu oma optimismile mängleva kergusega lahendada.
KAKSIKUD
On kokkupuutumist ülemuste või muude tähtsate isikutega, ehk pead neile oma tegevusest aru andma. Näed palju vaeva selle nimel, et end parimas valguses näidata.
VÄHK
Senisest elukogemusest on praeguses olukorras päris palju kasu. Tänu varem õpitule ja kogetule tead, kuidas nüüd käituda, mismoodi probleeme lahendada.
LÕVI
Mõtled üle, muretsed liiga palju. Ka võib sulle tunduda, et kaaslased pidurdavad su tegevust. Ära ärritu nii kergesti, analüüsi olukorda ja enda tegutsemist.
NEITSI
Tuleb olla julge, inimeste hulgas viibida, võtta osa üritustest, kuhu sind kutsutakse. Küllap trehvad huvitavaid ja tarku inimesi, nende hulgas võib olla ka välismaalasi.
KAALUD
Ei saa öelda, et sul tegutsemisvõimalused puuduksid, ent võid need küllaltki
kergekäeliselt lihtsalt mööda lasta. Sa ei ole praegu just eriti enesekindel, kahtled oma suutlikkuses.
SKORPION
Sul on nüüd lihtsam eelarvamustest hoiduda. Uued asjad ja tavapäratud mõttekäigud tekitavad sinus uudishimu ja kaasamõtlemist.
AMBUR
Niisama unistamine sind tulemusteni ei vii. Tuleb end kokku võtta ja tegutsema hakata. Esimese sammu tegemine on küll raske, aga mida edasi, seda hoogsamalt liigud.
KALJUKITS
Sul on tegutsemisvõimalusi rohkem kui nii mõnelgi teisel. Küllap on sul ka positsioon ja mõjuvõim, ent neid kasutades mõtle eelkõige sellele, et võimuga kaasneb ka suur vastutus.
VEEVALAJA
Elu on paras karusell – asjaolud muutuvad nii kiiresti, et pea võib lausa ringi käima hakata. Proovi sisemist tasakaalu säilitada ja ära lase uudistel, mida nüüd kuuled, end niisama lihtsalt ärritada.
KALAD
Põled soovist tegutseda, sul võib olla ka uusi ideid, mida kõhklematult ellu viia sooviksid. Ometi peaksid enne millegi alustamist tarkade ja usaldusväärsete kaaslastega nõu pidama.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastaringil tuleb sul aeg-ajalt võtta hetki üksinda olemiseks, et endasse vaadata, oma sisemaailma paremini tundma õppida. Kui oled sisemiselt tasakaalus, edenevad ka töö- ja äriasjad. Suhetes on tähtis stabiilsus ja ausus. Sind toetavad need, kes sind läbi ja lõhki tunnevad.

Tänased sünnipäevalapsed: TOOMAS UIBO, VIIRE VALDMA, INGRID BERGMAN, MICHAEL JACKSON

Nimepäevad: ÕNNE, ÕNNELA, REBECCA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid