(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 28. august: Vähi armusuhted on pingelised, Ambur rõhub oma välimusele

JÄÄR
Annab paljugi korda saata, kui tegutsed rahulikult ja läbimõeldult. Hetkeemotsioonide ajel sa vaevalt et õigeid otsuseid teed, mõtle natuke, võta arvesse minevikukogemusi.
SÕNN
Teistega suheldes oled osav ja leidlik. Tabad kiiresti ära oma suhtluspartneri olemuse, oskad sellega arvestades vestlust juhtida ning saavutada seda, mida temalt ootad.
KAKSIKUD
Võimalikud on töö ja karjääriga seotud muudatused. Palju oleneb sellest, mida
oled selles vallas suve jooksul teinud, kas oled suutnud autoriteetsetele isikutele silma jääda.
VÄHK
Armusuhted on pingelises seisus. Sul on partnerist raske aru saada, aga võib ka olla, et tema ei taha sind mõista ja käitub üksjagu hoolimatult.
LÕVI
Suudad oma aega oskuslikult planeerides erinevad eluvaldkonnad niimoodi ühendada, et vastuolusid ei teki. Ehkki töösse panustad hulgaliselt energiat, jääb seda ka koduste suhete ning hobide jaoks.
NEITSI
Oled kannatamatu ja julge, kibeled tegutsema. Samas ei suuda sa tegevust rahulikult läbi mõelda, nii on valearvestused kerged tekkima. Erilist ettevaatust peaksid varuma rahaasjus.
KAALUD
Sind ei ole kerge armastada. Vajad pidevalt, et sind imetletaks, ootad tähelepanuavaldusi ja kalleid kingitusi. Teisel inimesel on keeruline su kõrgetele ootustele vastata.
SKORPION
Oled avatud, vaata inimestele sõbralikult silma ja naerata neile. Küll siis näed
– teisedki vastavad sulle sõbralikkuse ja suhtlusvalmidusega.
AMBUR
Paned suurt rõhku välimusele ega hoia kokku, kui sul tekib võimalusi end veelgi kaunimaks muuta. Võid võtta ette ralli mööda suuremaid kaubanduskeskusi ja sealt suure „saagiga“ naasta.
KALJUKITS
Praegu köidab sind pigem elu ilusam ja lõbusam pool. Naudid kauneid kunste,
külastad meeleldi näitusi ja kontserte või käid teatris.
VEEVALAJA
Sulle ei anta eriti võimalust hinge tõmmata –nii töös ka eraelus on kohustusi kuhjaga. Vaevalt jõuad mõne edusammu üle rõõmu tunda, kui juba selgub, et on tekkinud uusi ülesandeid.
KALAD
Rahulik päev, mil tasuks mõelda oma vajadustele ja neist lähtuvalt pikemaid tulevikuplaane paika seada

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal võib sisemine pinge olla tugev. Energiat on palju, ent selle kasutamisel on takistusi. Tähtis on tegutseda süsteemselt ning vältida organismi liigset kurnamist. Pereelu on stabiilne, kodused tegemised õnnestub äriasjadega sujuvalt ühendada. Raha teenimiseks on häid võimalusi.

Tänased sünnipäevalapsed: TÕNU KALJUSTE, KLEER MAIBAUM, JOHANN WOLFGANG VON GOETHE

Nimepäevad: AUGUST, GUSTAV, KUSTAV, KUSTAS, KUSTI, KUSTO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid