(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop: 27. august: Kaljukitsel on soodne aeg armusuheteks, Lõvi ja Neitsi peaksid puhkama

JÄÄR
Sinu tegevus on takistatud. Oled sunnitud tempo maha võtma ning tagasi pöörduma probleemide juurde, mida juba lahenenuks pidasid.
SÕNN
Päev sobib oma teadmiste täiendamiseks ja uue informatsiooni hankimiseks. Ettevaatlik tasuks olla rahaasjus – õigete otsuste tegemine on keeruline, kipud liigselt usaldama sisetunnet.
KAKSIKUD
Tahad puhata ja lõbusas seltskonnas elust rõõmu tunda. Vajad esteetilisi elamusi, naudid ilusate paikade külastamist ning emotsioone, mida pakub kaunite kunstide imetlemine.
VÄHK
Sul on lihtne teistest inimestest aru saada, sest suudad end nende olukorda panna, asju nende vaatevinklist näha. Tõenäoliselt otsitakse sult tuge ja abi, usaldatakse sulle saladusi.
LÕVI
Energiat väga palju ei ole, võid tunda, et nii emotsionaalselt kui füüsiliselt väsid tavapärasest kiiremini. Hoidu üle pingutamisest, võta aega puhkuseks.
NEITSI
Hoolitse selle eest, et öösel piisavalt magada saaksid. Aeg on üsna hea reisimiseks, eriti selleks, et külastada lapsepõlvemälestustega seotud paiku.
KAALUD
Aeg sobib hästi reisimiseks nii kodumaa pinnal kui ka piiri taha. Reisil kogetud olukordade ja emotsioonide mõjul laieneb su maailmapilt ja õpid ka oma rolli elus paremini määratlema.
SKORPION
Tasub jätkata varem planeeritu elluviimisega. Päris uusi ideid hästi ellu rakendada ei õnnestu, sest vanad asjad on ju veel klaarimata.
AMBUR
Tähelepanu tasub pöörata suhetele, nii läbikäimisele armastatud inimesega kui ka sellele, mis puudutab pereliikmeid ja sugulasi.
KALJUKITS
Lihtne on armusuhteid alustada ja arendada. Vaist on hea leidmaks ja kiiresti ära tundmaks selliseid inimesi, kelle mõtte- ja tundemaailm sinu omaga haakub.
VEEVALAJA
Haistad häid võimalusi, kuidas olulistele isikutele parimast küljest silma jääda, seeläbi oma karjääri edendada ning sissetulekut suurendada.
KALAD
Jätad endast meeldiva, mõistva ja sõbraliku mulje ning jääd vastassoo esindajatele kergesti silma. Pidutsemine ja flirtimine pakub sulle nüüd pinget.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal on mõistus terav ning õppimisvõime suurepärane. Saad oma teadmisi edukalt äritegevuses kasutada, palju abi on perekonna toetusest. Ilmselt oled sunnitud tegelema minevikuprobleemide klaarimisega. Tähtis on end emotsionaalselt tasakaalus hoida ning pöörata tähelepanu tervisele.

Tänased sünnipäevalapsed: VALEERIA VILLANDI, MAIMU BERG, GEORG WILHELM FRIEDRICH HEGEL

Nimepäevad: MAIMU, MAIME, MAIMI, MAIMO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid