(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 26. august: Kaljukitse imetletakse, Neitsi lahendab üht saladust

JÄÄR
Plaanide kohaselt lootsid täna natukene hinge tõmmata, aga asjalood kisuvad ikkagi nii, et pead palju tööd tegema ja vaeva nägema.
SÕNN
Mõtled väga palju teiste heaolule, kohati rohkemgi, kui iseenda omale. See võib viia punktini, kus tunned solvumist ja kibestumist, et teised sinusse samamoodi ei suhtu.
KAKSIKUD
Oled ühe sõbra jaoks nagu erapsühholoog – nii kui tal mingi mure on, jookseb kohe sulle jutustama ning ka nõuandeid ootama. Kas tema suudab sind samamoodi toetada?
VÄHK
Oled natukene solvunud – just nüüd, kui sina oled uue huviala leidnud ja kenasti seltskonda sulandunud, ei viitsi või ei jõua teised enam asjaga eriti tegeleda.
LÕVI
Hakkad väsima mingist tegevusest, mida oled viimasel ajal palju ja suure õhinaga teinud. Enda turgutamiseks võta ette midagi muud, kasvõi vii lõpule mingid kunagi pooleli jäänud asjad.
NEITSI
Üritad saada mingi sinu tuttavat puudutava saladuse jälile. Esialgu näib tegu olevat üsnagi tähtsusetu asjaga, aga mida rohkem infot saad, seda põnevamaks olukord sinu jaoks muutub.
KAALUD
Proovid nii- ja naapidi, aga ei suuda kuidagi asju enda kasuks pöörata. Tunned, et sul puudub täielikult kontroll teiste tegevuse üle. Aga miks peakski kõik minema nii, nagu just sina tahad?
SKORPION
Ühe teatud inimese lähedus mõjub sulle veidralt. Kohati käib ta sulle närvidele, samas tunned mõni teine kord temast suurt puudust. Elu oleks rahulikum, samas jälle igavam, kui teda su läheduses poleks.
AMBUR
Pead ennast täna tavapärasest rohkem distsiplineerima. Pead kokku puutuma inimestega, keda ei huvita, kes sa päriselt oled, tähtsam on sinu väline külg ja see, kui hästi end reklaamida oskad.
KALJUKITS
Kõrvaltvaatajad imetlevad sind – näid rahulik ja paistad omas elemendis õnnelik olevat. See on tegelikult hea enesedistsipliini teene, kuna sa pole eriti rahul. Sa pole saanud kõike, mida tahad.
VEEVALAJA
Sul tuleb teha asju, mis sulle ei meeldi, veelgi enam – need tunduvad ju sulle liiga keerulised! Aga et sa ära öelda ka ei julge, muudkui vusserdad ja pusserdad päev läbi, endal tuju mõru.
KALAD
Kui oled piisavalt julge, suudad edasi arendada suhet väga põneva inimesega. Jäta siiski meelde, et edasi tuleb minna tasapisi, teed suure vea, kui üritad saada kõike ja veel väga kiiresti ka.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal on energiat palju, aga pead vaeva nägema, et seda õigesti kasutada. Väga oluline on mitte üle pingutada, endale pidevalt meelde tuletada, et tervis on kõige tähtsam. Küllaga on eduvõimalusi ärivallas, ole vaid konkreetne ja asu tegutsema siis, kui
tegevusplaan paigas.

Tänased sünnipäevalapsed: OLEV VESTMANN, PRIIT PÄRN, EMA TERESA, MACAULAY CULKIN

Nimepäevad: ILMATAR, ILMA, ILME, ILMI, HILMA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid