(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 25. august: töises plaanis soodne aeg, Vähk võiks teha ambitsioonikaid tulevikuplaane

JÄÄR
Tugevaks töömurdmiseks päev hästi ei sobi – motivatsiooni pole piisavalt ning rasked tööülesanded tunduvad vastumeelsed.
SÕNN
Töises plaanis on sul päris head tegutsemisvõimalused. Ilmselt oled niisuguste inimeste keskel, kes usaldavad sind kui professionaali ning annavad sulle vabad käed.
KAKSIKUD
Tunned rõõmu sellest, et su ümber on palju erinevaid inimesi, kellega juttu jätkub kauemaks. Naudid lobisemist, nii jõuab sinuni ohtralt huvitavat, kohati lausa intrigeerivat infot.
VÄHK
Tee pikemaajalisi kõrgelennulisi tulevikuplaane. Ühest küljest oled sihte seades küll ambitsioonikas, ent sa ei lasku seejuures liialdustesse – kõrged eesmärgid on reaalselt saavutatavad.
LÕVI
Liigne enesekindlus ei tule sulle kasuks. Kui suudad pilgu minevikku pöörata ja oma varasemast tegutsemist analüüsida, on sul võimalik aru saada, millal ja milliseid vigu oled teinud.
NEITSI
Kahtlemata oled sa iseseisev, ent üksinda pusserdades tekib palju vastuseta küsimusi, mistõttu liigud edasi aeglaselt. Kõik läheb hulga libedamini, kui oma ideid teistega jagad.
KAALUD
Parem on rahulikult võtta ja teha asju, milles end kindlalt tunned. Uute jahimaade vallutamiseks ja enese proovile panekuks ei ole praegu hea aeg.
SKORPION
Suuna pilk kaugemasse tulevikku. Analüüsi oma vajadusi ja huvisid – mis suunas sa ennast arendada tahaksid?
AMBUR
Töö edeneb kuidagi aeglaselt. Nii mõnigi ülesanne võib talumatult igavana tunduda. Pole tahtmist tegutseda, pead end vägisi,takka sundima.
KALJUKITS
Tahad tavapärasest rohkem rahulikult kodus olla, sind võib vallata ka igatsus lapsepõlvekodu ja –sõprade järele. Elurütm on viimasel ajal kiire olnud, nüüd tunned soovi turvalisse tagalasse tõmbuda.
VEEVALAJA
Tööalase tuleviku kujundamiseks sobiv päev. Näed pikemas perspektiivis, millised võiksid olla su võimalused, oskad realistlikke sihte seada.
KALAD
Kuigi tööd on sul päris palju, suudad aega niimoodi planeerida, et seda jääb piisavalt ka hobidega tegelemiseks.


SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Kui oled algaval aastaringil kohusetundlik ning võtad julgelt vastutust, on sul väga häid võimalusi oma rahalise seisu parandamiseks. Vajad palju hingamisruumi nii isiklikes suhetes kui ka töö planeerimisel. Võimalus iseseisvalt tegutseda annab sulle tiivad, seega piirangutest proovi vabaneda.

Tänased sünnipäevalapsed: IVAN IV JULM, SEAN CONNERY, FREDERICK FORSYTH, CLAUDIA SCHIFFER

Nimepäevad: TAUNO, TUNNE, TULEV, TÕLL

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid