(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 24. august: Vähk on ülemäära pahur, Neitsi saab ootamatu armastusavalduse

JÄÄR
Võid süütus olukorras üsnagi impulsiivselt käituda, kõik südamelt välja öelda, mõtlemata üldse tagajärgedele. Eriti plahvatusohtlik on olukord juhul, kui sind armukadedaks aetakse.
SÕNN
Päev, mil pead võtma vastu tähtsaid otsuseid, mis määravad paljugi nii su enda kui veel mõnegi teise inimese elus. Võta kindlasti arvesse ka teiste mõtteid ja soove, ära vastuta üksinda.
KAKSIKUD
On saabunud aeg, mil saab ükskord ometi hakata ellu viima plaane, millest on kaua räägitud, mille seadmise üle on palju vaieldud. Hakkad tegutsema koos meeldivate, heade inimestega.
VÄHK
Oled tujukas ja pahur, teistel on sinuga keeruline suhelda. Kipud nende käitumist veidralt tõlgendama ja võid mõttetult vihastada. Kas sa ise ka aru saad, mis sind nii närviliseks muudab?
LÕVI
Juhuslikult avalikus kohas pealt kuuldud vestlusest saad olulist infot, mis annab sulle edasiseks tegutsemiseks suuna kätte. Tarvis on silmad-kõrvad lahti hoida, igasugu märke tähele panna.
NEITSI
Saad ootamatult ühe vastassoost inimese tähelepanuavalduse osaliseks, võimalik, et sulle avaldatakse lausa armastust. See on uskumatu, sest oled temaga vaid kui tuttavaga suhelnud.
KAALUD
Sa tunned end mingil määral ahistatuna. Partner kipub sulle liiga palju ettekirjutusi tegema, sinu eest otsustama – isegi pisiasjade puhul - mis on ilus ja mis mitte. Tahaksid rohkem vabadust.
SKORPION
Sa tead küll, et oled õigel teel, aga emotsioonid on tugevad ja tekib oht, et viskad kõik sinnapaika ning pöördud tagasi vanade harjumuste juurde. Vajad sõpru, kellele saaksid oma nõrkust näidata.
AMBUR
Rabeled ja rahmeldad hirmsasti, oled püüdlustest hoolimata ikkagi ajahädas. Võimalik, et pead täna loobuma mingist väga meeldivast võimalusest ja keskenduma ainult kohustustele.
KALJUKITS
Tahad viibida nende inimeste keskel, kes sind imetlevad ja su otsustele takka kiidavad. Üritad aga vältida neid, kes su tegevust kritiseerivad. See on kergema vastupanu teed minek.
VEEVALAJA
Meenutad ikka ja jälle olukorda, mis leidis aset mitu aastat tagasi. Sulle tundub, et oleksid võinud väga õnnelikuks saada, kui oleksid tookord teistmoodi käitunud.
KALAD
Võid kohtuda inimesega, kelle mõttemaailm erineb väga palju tavainimese omast. Kui sul on tahtmist teda kuulata ja kuuldut terve mõistusega analüüsida, saad üksjagu targemaks.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Neitsi! Algaval aastaringil suudad nii mõistust kui jõudu edukalt ja
õigete eesmärkide nimel kasutada. Palju on kasu mineviku kogemusest, vanemate sugulaste toetusest ja
nõuannetest. Suured on eduvõimalused raha- ja ärivallas. Sul õnnestub oma tegevusvälja avardada ja
sissetulekut suurendada.

Nimepäevad: Pärtel, Pärt, Albert, Berta

Tänased sünnipäevalapsed: VELDA OTSUS, HARRI JÕGISALU, YASSER ARAFAT, PAULO COELHO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid