(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop. 23. august: meeli valdab igatsus

JÄÄR
Mõtted on selle inimese juures, kellega koos aasta tagasi meeldivalt aega veetsid. Tahaksid salamisi teada saada, kas ka tema sinu järele mõnikord igatsust tunneb.
SÕNN
Sul on kõrged ootused. Keegi on vihjanud, et tahaks selle aja sinuga veeta, aga kus ta siis nüüd ometi on? Ära lase oma plaanidel teiste inimeste tujudest sõltuda!
KAKSIKUD
See, kas tunned end rahulolevana või mitte, sõltub ainult ühest asjast – millised on su lootused ja ootused. Kui need on kõrged, siis on selge, et ka rahulolutunne ei saa kuigi kergesti tekkida.
VÄHK
Tasub ette võtta keskkonnavahetus. Võiksid külastada oma lapsepõlvekodu või mõnda sugulast, keda pole teab mis ajast näinud. Minevik annab jõudu tulevikule avasilmi vastu minna.
LÕVI
Vajad kellegi toetust, kes sinust väga kaugel elab. Sul on siiski võimalik temaga suhelda, kuigi mitte näost näkku. Sind ära kuulata ja tuge pakkuda tahab ja saab ta aga igal juhul.
NEITSI
Üksi olla ja puhata sa täna küll ei saa, sest on palju inimesi, kes sind näha ja sinuga suhelda tahavad. Ning kes solvuvad juhul, kui sa nende küllakutsetest välja teha ei taha.
KAALUD
Hea aeg kodu sisustamiseks või ümberkujundamiseks. Eriti õnnega koos on need Kaalude esindajad, kes saavad koos kallimaga uue pesa õdusaks kujundamise kallal tööd teha.
SKORPION
Mõtiskled selle üle, kes sa olid aasta eest ja kes oled nüüd. Oled hoopis teine inimene. Kas see on pelgalt muutumine või võiks seda arenguks nimetada?
AMBUR
See on üks ebatraditsiooniline päev, isegi juhul, kui viibid koos pereliikmetega. Situatsioon, kuhu satud, on midagi niisugust, mida ei sina ega su lähedased varem kogenud pole.
KALJUKITS
Leiad, et traditsioonidest tasub lugu pidada, sest nendes on alati midagi kindlat ja positiivset, mis tugevdab seljatagust ja annab jõudu edasi minna.
VEEVALAJA
Tunned igatsust inimese järele, kes olude sunnil ei saa sinuga koos olla. Või ehk on asi ka tahtmises? Lohuta end sellega, et sul on võimalus olla õhtul seltskonnas, kus sinust vaimustutakse.
KALAD
Raske on! Ära ainult meelt heida, ära pead norgu lase - rahulikult ja tasapisi edasi rühkides on võimalik eduni jõuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi või Neitsi! Algamas on edasiviiv, palju võimalusi pakkuv aastaring. Ole tegus ja kasuta see aeg maksimaalselt ära! Kui oled sündinud tänasel kuupäeval ega tea päris kindlalt, mis on su päikesemärk, pöördu julgelt astroloogi poole. Kui tead enda sünnikellaaega,
võtab tõe väljaselgitamine vaid hetke.

Tänased sünnipäevalapsed: VLADIMIR BEEKMAN, LOUIS XVI, GENE KELLY, KOBE BRYANT

Nimepäevad: SIGNE, SINGE, SIRE, PIHEL

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid