(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. august: Skorpionil on võistlejaid,Jääral kaks austajat (1)

JÄÄR
Sinu ümber keerleb kaks vastassoolist, kes võistlevad su tähelepanu pärast. See, kas teha üks neist õnnelikuks ja teine õnnetuks või anda lootust mõlemale ja ajada nad täiega riidu, on sinu otsustada.
SÕNN
Annad endale aru, et su enesetunne sõltub väga tugevalt ühe teise inimese käitumisest, sellest, kui palju tähelepanu ta sulle pöörab. Pingutad tugevalt, et sellest sõltuvusest vabaneda.
KAKSIKUD
Võib tekkida olukordi, kus sul on raske end vaos hoida ning ütled kellelegi karmi tõe otse näkku. See teeb edaspidise suhtluse keerukaks.
VÄHK
Oled viimasel ajal nii mõnegi asja lihtsalt edasi lükanud, aga nüüd ei ole enam võimalik venitada, pead olema oma ülesannete kõrgusel ja töö ära tegema.
LÕVI
Kodus on palju sebimist ja pisiprobleemide lahendamist, aga see meeldibki sulle, sest saad kõigega suurepäraselt hakkama ja teenid pidevalt ka teiste heakskiitu ja naeratusi.
NEITSI
Saad mingi huvitava ülesande, mille kallale kohe õhinaga asud. Sellist väljakutset oled juba ammu oodanud ja oled nüüd õnnelik, sest praegu sa isegi ei osanud sellist võimalust ette näha.
KAALUD
Kodus olles tahaksid esmajoones puhata, aga paraku avastad, et seal ainult oodatakse sinult midagi. Täitsa tuju rikub, et sult oodatakse rohkem, kui vastu antakse.
SKORPION
Sul on võistlejaid, kes seavad ohtu su õnneliku positsiooni. On tähtis, et sa nende peale liiga palju ei mõtleks, neid ei kardaks, vaid keskenduksid sellele, et ise tugev olla.
AMBUR
Lähed vastu uutele seiklustele. Hirmu sul pole, teed seda rõõmuvärinaga hinges. Päev sobib igasuguste uuenduste tegemiseks, eriti aga reisi alustamiseks kuhugi kaugele maale.
KALJUKITS
Oluline on, et sa oleksid avatud ja ei kardaks muudatusi ette võtta, sest täna võib õigeid muudatusi tehes jõuda täiesti uuele tasandile. Kaalu kõikvõimalikke ettepanekuid tõsiselt.
VEEVALAJA
Emotsioonid on vägagi kõikuvad. Võid tänase päeva jooksul kogeda tugevat õnnetunnet, mõne aja pärast aga täielikku masendusse laskuda. Mineviku mõjud võivad olla suhteliselt tugevad.
KALAD
Sul võib olla raske päev juhul, kui oled juba väga noorelt ennast kellegagi sidunud. Tunned soovi olla vaba, teised vastassoolised tunduvad ilusamad ja huvitavamad kui oma partner.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algamas on paljutõotavate mõjudega aasta. Energiat on palju ning see on kenasti mõistuse kontrolli all. Lähtud oma tegevuses kindlast plaanist, liigud väga sihikindlalt ja stabiilselt oma eesmärkide poole. Armusuhted on samuti väga olulised. Vajad romantikat, hellust ja õrnus

Tänased sünnipäevalapsed: KONSTANTIN TÜRNPU, TÕNU KILGAS, KRISTIINA HEINMETS

Nimepäevad: TEETLEV, TEET, TEETO, TEEDO, TEEDU, VÕSO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

N
neitsi  /   19:58, 13. aug 2017
siiani pole ühtegi huvitabat ülesannet tulnud, aga ootan huviga...

Loe ka neid lugusid