(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. august: Skorpion ja Lõvi igatsevad minevikku, Neitsi teeb tulevikuplaane

JÄÄR
Võib tekkida tunne, et su kodused ei mõista sind piisavalt. Tundub, et nad muudkui tahavad sinult midagi saada ja juhul, kui sa väsinud oled ja puhata tahad, võtavad seda kui solvamist.
SÕNN
Keegi teeb ettepanekuid, kuidas käivitada mingit uut projekti või teha mingeid uuendusi. Sul on aga tegemist küllaga ja sa ei tunne mingit tahtmist end millegi uuega harjutama hakata.
KAKSIKUD
Saad paljugi ära teha, kui tegutsed vaikselt, isegi salamisi, pühendades oma tegevusse ainult kõige usaldusväärsemad kaaslased. Oluline on omada väärtuslikku infot ja seda õigel ajal kasutada.
VÄHK
Keegi su vanadest sõpradest võib abi vajada. Ta ei pruugi seda ise öelda, info jõuab sinuni kõrvalteid pidi. Saad kuskilt juhusliku vihje, võimalik isegi, et näed olukorda unes.
LÕVI
Tunned ühest inimesest, kes on kunagi su kõrval olnud, väga puudust. Tundub, et praeguses olukorras suudaks just tema sinust kõige paremini aru saada ja nõu anda.
NEITSI
Sead tasapisi paika tulevikuplaane, võimalik, et isegi väga pikaks ajaks. Et seda piisavalt hästi teha, pead kogu aeg meeles hoidma mineviku kogemusi ja nendest vajalikke järeldusi tegema.
KAALUD
Mõistus ja tunded võivad saavutada päris hea tasakaalu, mistõttu päev kujuneb eriti harmooniliseks. Sina oled see, kelle puhul imetletakse täna nii kaunist välimust kui ka nutikust.
SKORPION
Satud kohta, millega seoses on sul aastatetaguseid romantilisi mälestusi. Kummaline tunne valdab sind – ühest küljest nukker, teisalt aga rõõmus ja helge on meenutada ammuseid aegu.
AMBUR
Kui sulle heidetakse ette midagi sellist, milles sa end karvavõrdki süüdi ei tunne, ära kaota enesevalitsemist, vaid seleta olukorda. Seleta järjekindlalt, kasvõi kümme korda järjest.
KALJUKITS
Keegi on su peale kade ja himustab midagi sellist, mis kuulub sulle. See võib tähendada võimuvõitlust. Tegutse edasi rahulikult ja mõtle sellele, kuidas oma tagalat kindlustada.
VEEVALAJA
Inimeste headeks ja halbadeks jagamine pole õige. Kui niimoodi teed, siis on su arusaamine maailma asjadest liiga lihtsustatud. Niisiis – ürita leida halvaks tembeldatud inimese häid külgi.
KALAD
Meeleolu võib langeda, kui sulle ammuseid aegu meenutades tundub, et varem oli kõik palju paremini, eriti suhete liinis. Tegelikult on ju ka praegu hästi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastaringil on sul palju energiat. Suudad seda kasutada mõistuspäraselt ja süsteemselt oma eesmärkide poole liikumisel. Sul jagub tahtejõudu, samas ka püsivust. Suhetes oled tundlik ja abivalmis, armastuses vajad romantikat. Ilmselt saad tuttavaks nii mõnegi vaimu- või kunstiinimesega.


Tänased sünnipäevalapsed: MARK KNOPFLER, TANITA TIKARAM, PETE SAMPRAS, FRANCOIS HOLLANDE

Nimepäevad: KLAARA, KLAARIKA, KLARIKA, KLARISSA, ISABELLA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid