(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. august: palju ettevaatlikkust ja ebakindlust, Lõvi on romantiline armastaja (1)

JÄÄR
Vaiksem päev, mil eelistad lärmakast seltskonnaelust tagasi tõmbuda ja omaette oluliste asjade üle mõelda. Vajad, et lähedased sulle toeks oleks.
SÕNN
Sisemiselt oled küllaltki ebakindel, aegajalt võib tabada hirm, et sa ei saa mingite ülesannetega hakkama. Saad kõigist kahtlustest üle, kui su kõrval on usaldusväärne inimene, kes toeks oskab olla.
KAKSIKUD
Peaksid end kätte võtma ja oma raamatupidamise üle kontrollima. Kas kulud-tulud ikka klapivad, kas kõiki tehinguid annab tõestada ja põhjendada?
VÄHK
Lihtsaid ja vähe aega võtvaid, toredate inimestega suhtlemises seisnevaid tööülesandeid täidad meeleldi. Seda, mis võtab aega ja nõuab pingutust, ei taha sa aga kuidagi ette võtta.
LÕVI
Ehkki muidu võid ju kahe jalaga maa peal seista, siis kedagi armastades kipud reaalsustaju kaotama. Oled romantiline armastaja, kellele meeldib oma kireobjekti idealiseerida.
NEITSI
Sul on suured plaanid, ent edasiminekut takistab mõningane kindlusetus. Oled küll tugev, aga hetkel tunned, et sul pole liitlasi – vastustust pole kellegagi jagada, kogu koorem on sinu õlgadel.
KAALUD
Oled mõistuspärane ja ettevaatlik. Enne tegutsema hakkamist mõtled oma käigud põhjalikult läbi. Niisugune suhtumine loob soodsa pinnase rahaliste tehingute ettevalmistamiseks.
SKORPION
Paratamatult on tunne, et kõik kordub – praegused olukorrad toovad sulle taas pähe samad mõtted, mis valdasid sind esimestel soojadel suvepäevadel.
AMBUR
Kõik ei ole tegelikult üldse mitte nii, nagu esmapilgul paistab. Hoidu liigsest enesekindlusest, ära jää lootma hea õnne peale, ära ole kindel, et vaist sind alt ei vea.
KALJUKITS
Saad nüüd kergelt ja vabalt hingata. Tööalast pinget on vähem, rohkem jääb
aega meelelahutuseks ja suhtlemiseks.
VEEVALAJA
Sul tuleb hoolega sõnu valida. Sa tead palju, ent kaugeltki kõike seda ei ole vaja teistega jagada. Kaugeltki kõik inimesed ei ole usaldusväärsed, seega – vaiki, kui võid!
KALAD
Kaasinimesed on sinu silmis ilusad ja head. Samas peab ütlema, et oled nende poolt päris kergesti mõjutatav.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algav aasta tuleb mitmekülgne, pakkudes suurepäraseid võimalusi, aga ka omajagu vastuolusid. Ole julge, pane end jõuliselt maksma, kuid ära mine reeglitega vastuollu. Veenuse ja Merkuuri sekstiil teeb koostöö meeldivaks ja edasiviivaks. Parimad ideed sünnivad koostöös (äri)partneritega.

Tänased sünnipäevalapsed: HELGI SALLO, MART SANDER, NAVITROLLA, ANTONIO BANDERAS

Nimepäevad: LAURITS, LAURI, LAURO, LAUR, LAAR, LASSE, LORENTS

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

  /   08:30, 10. aug 2017
Sina,Õ LÕVInaine,ole edasi teise naise mehega.

Loe ka neid lugusid