(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 9. august: Veevalaja kaldub sinisilmsusele, Sõnn peaks võtma aja maha

JÄÄR
Jagub reipust ja tegutsemislusti, rakendad oma jõudu eeskätt töisel rindel. Tahad ja oskad oma tööd organiseerida, ka kolleege tegevusse kaasata.
SÕNN
Hea, kui saaksid nüüd veidikeseks aja maha võtta ja töökohustustest puhata.
Vaja oleks patareisid laadida, see õnnestub kõige paremini siis, kui leiad aega oma meelistegevusteks.
KAKSIKUD
Aeg toob kokkupuuteid inimestega, keda juba palju aastaid tunned. Kas vajavad korda ajamist mingid vanad pooleliolevad asjad või on sul vaja nõu küsida.
VÄHK
Suhted on sulle tähtsad. Tunnetad, et väga palju on kaalul, seepärast kipud üle mõtlema, oletusi tegema ja ennast (võimalik, et täiesti alusetu) armukadedusega piinama.
LÕVI
Rauda tuleb teatavasti taguda siis, kui see on kuum. Praegu on sul võimalusi uute projektide tarvis raha taotlemiseks, asjade käivitamiseks ja jõudsaks edasi arendamiseks.
NEITSI
Saad lähtuda eeskätt iseenda soovidest. Tead, mida sa tahad, sul on küllalt jõudu ja pealehakkamist selleks, et otsustavalt tegutsedes oma eesmärkide poole liikuda.
KAALUD
Oled seesmiselt tasakaalus, võtad elu rahulikult. Tänu kannatlikkusele ja diplomaatiale lähevad läbirääkimised edukalt.
SKORPION
Oled suhtlusaldis, leiad õige viisi teistele inimestele lähenemiseks. Saad aru, millal tasub aktiivne olla, mil aga äraootavale seisukohale jääda.
AMBUR
Tasub tugevasti pingutada selle nimel, et oma sissetulekut suurendada. Kui jõudu ja tahtmist on, leiad variante raha teenimiseks.
KALJUKITS
Soodne ajajärk vaimset tööd tegevatele Kaljukitsedele. Kui juba midagi ette
võtad, teed seda pühendunult ja korralikult. Suudad suurepäraselt süveneda, oled tähelepanelik ja põhjalik.
VEEVALAJA
Armusuhteis kaldud nüüd liigsele sinisilmsusele – näed küll oma kallima häid külgi ja võimendad neid enda jaoks, puudused jätad aga märkamata.
KALAD
Suunad oma energia pigem teiste kui iseenda heaolule. Teiste probleemid tunduvad olevat palju tõsisemad kui su enda omad, oled kaastundlik ja osavõtlik.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid