(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 4. august: Jäär tuleb takistustega hästi toime, Kaalud saavad teostada oma unistusi

JÄÄR
Lausa iseenesest kõik ei laabu. Ette tuleb takistusi, ent vaevalt need sind heidutavad, võtad raskusi pigem kui väljakutset.
SÕNN
Oled optimistlik ja enesekindel, sulle tundub, et trumbid on sinu käes. Paraku nii
lihtne elu ka ei ole, sinu seis pole pooltki nii kindel.
KAKSIKUD
Sul on teostamist väärt ideid. Tähtis on nendest korralikud, täpsed plaanid vormida ning teisigi veenda, et on igati edumeelne neid ellu rakendada.
VÄHK
Inimesed pakuvad sulle siirast huvi: tahad teada, mida nad maailma asjadest mõtlevad, miks nad just nii käituvad. Need, kes sinust erinevad, tunduvad sulle põnevamad.
LÕVI
Tegutse aktiivselt ja ikka samade projektide kallal, mida hiljuti alustanud oled. Mõndagi annab organiseerida, vajadusel plaanides kiireid korrektiive teha ja uusi suundi paika panna.
NEITSI
Võid tunda endas pulbitsevat tegutsemistahet. Kui midagi ette võtta tahad, tee seda nüüd ja kohe, ära jää ootama paremaid päevi.
KAALUD
Oled tundeline ja unistav, ent samas ei saa väita, et hõljuksid pead pidi pilvis – sinu unelmad on niisugused, mida on võimalik targa tegutsemise korral päriselt teostada.
SKORPION
Olulised on inimesed su ümber. Töised asjad sujuvad paremini, kui su kaaslased on koostööaltid ja valmis tavapärastele tööülesannetele uudsel viisil lähenema.
AMBUR
Arvatavasti oled küllaltki vaoshoitud, eelistad mõistuspärast lähenemist mistahes teemale. Emotsioonid on kenasti kontrolli all.
KALJUKITS
Oskad oma teadmisi ja oskusi realistlikult hinnata. Tead, milliste ülesannete täitmine sul kõige paremini sujub ja võtad julgelt vastutust kanda ainult olukordades, kus tunned, et saad kindlasti hästi hakkama.
VEEVALAJA
Mitte küll kerge, kuid see-eest huvitav päev. Emotsioonid võivad äärmusest äärmusesse kõikuda, see, mida teised teevad ja arvavad, läheb sulle ehk liigagi palju korda.
KALAD
Kui pead üksinda tegutsema, võid tunda ebakindlust ja hüljatust. Heade kaaslaste olemasolu annab sulle tugipunkti, mida praegu väga vajad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Uuel eluaastaringil on su eesmärgid kõrged. Tead, mida sa tahad ja kuidas seda saavutada, oled valmis jõuliselt pingutama. Isiklikes suhetes eelistad toetuda kindlatele, ajas hästi vastu pidanud sidemetele. Töine õhkkond on elektrit täis, asjad muutuvad kiirelt. Kindlasti tuleb seadusekuulekas olla.

Tänased sünnipäevalapsed: ÜLLE LICHTFELDT, PERCY BYSSHE SHELLEY, LOUIS ARMSTRONG

Nimepäevad: VEERA, VEROONIKA, VERONIKA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid