(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 3. august: Jäär peab olema ettevaatlik vastassooga, Ambur näeb maailma uues valguses

JÄÄR
Iseäranis ettevaatlik ole vastassoolistega suheldes. Kui mõni kena kavalpea sind kerge vaevaga ümber sõrme keerab, saavad tõsiselt kannatada su suhted kallite inimestega.
SÕNN
On häid võimalusi uute suhete alustamiseks ja olemasolevate arendamiseks. Tunded ja mõistus on kenasti tasakaalus, leiad kergesti õiged sõnad selleks, et hoolimist väljendada.
KAKSIKUD
Võib toimuda oluline murrang, kuid see, millised tagajärjed see sinu jaoks kaasa toob, sõltub ikka ennekõike su enda tegevusest. Tegutse julgelt ja sihikindlalt.
VÄHK
Hea aeg seltskondlikuks suhtlemiseks ja niisuguste hobidega tegelemiseks, mis eeldavad koostööd teistega. Vastassoolistega leiad kergesti ühise keele.
LÕVI
Mõistus on selge ja töövõime tohutu, leiad võimalusi tegevust tõhustavate uuenduste sisse viimiseks. Käitu kolleegidega taktitundeliselt, ära ole nende vastu liiga kriitiline.
NEITSI
Oled küllaltki ambitsioonikas, tahad, et sinu tegevust tähele pandaks ja hinnataks. Suudad veenvalt esineda ka suurema auditooriumi ees, leiad õiged sõnad oma seisukohtade põhjendamiseks.
KAALUD
Kui oled liig tööle pühendunud ning koduste jaoks on juba pikemalt aega nappinud, lööb pinge nüüd konfliktidena välja. Suuna oma energia kallite inimestega suhtlemisse.
SKORPION
Võimalik on oma mõjuvõimu laiendada ning süvendada suhteid, mis on sulle tähtsad isiklikult või tööalaselt. Kerge on katkestada suhteid inimestega, kes on sinu jaoks olulisuse minetanud.
AMBUR
Seni kaua varjul olnud info võib sulle nüüd teatavaks saada ning su suhtumisi üksjagu muuta. Saladuseloor langeb ja näed maailma hoopis teises valguses.
KALJUKITS
Kui üritad oma seisukohti toore jõuga läbi suruda, on tagajärjed ettearvamatud. Ära riskeeri, püüa olla tasakaalukas, mine ainult kindla peale välja.
VEEVALAJA
Sind valdab kiusatus asju teiste eest varjatult ajada, oluliste küsimuste üle tagaselja otsustada. Mingil juhul ei tohiks arendada isiklikke suhteid abielus vastassoolistega.
KALAD
Saad takistamatult plaanipäraselt tegutsedes oma asja ajada. Tekkida võib kontakte välismaalastega ning muudegi põnevate inimestega, aga ära uute tuttavate pärast vanu sõpru unarusse jäta.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval isiklikul aastal keskendud eeskätt iseenda vajadustele. Sead endale kõrgeid eesmärke ja püüdled visalt nende poole. Töises vallas on aeg pingeline. Ehk korraldatakse töökohas ümberkorraldusi, info üleküllus võib tekitada vääriti mõistmist. Oma tervist tuleb
hoolega hoida.

Tänased sünnipäevalapsed: MARIKA VALK, MARTIN VÄLLIK, ANVAR SAMOST, MARTIN SHEEN


Nimepäevad: KALJU, KALJO, KAUGO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid