(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 2. august: Skorpion peaks esitama rohkem küsimusi, Kalad leiavad vastuse enda seest

JÄÄR
Kohustused mängivad täna esmatähtsat rolli. Teed seda, mida vaja on, kasvõi hambad ristis ja pole kindel, et suudad aega leida ka nende tegevuste jaoks, mis sind tõeliselt rõõmustaks.
SÕNN
Iga algus pidavat raske olema, ja tõenäoliselt just seda saad sa täna tunda. Alustad millegi päris uuega, võimalik on ka see variant, et teed midagi niisugust, millega kaua pole pidanud tegelema.
KAKSIKUD
Võimalik, et oled vajalikud teadmised küll kunagi varem omandanud, aga sa pole neid pikka aega vajanud ning need on nüüd nii ununenud, et alustad nagu algusest.
VÄHK
Tööalased ettevõtmised õnnestuvad hästi tänu sellele, et su kõrval on toetavad ja targad kaaslased. Õhtupoolik peaks kujunema rahulikuks ja meeldivaks, saad elu nautida.
LÕVI
Jälgi hoolega, millist juttu suust välja ajad.Päris mõnus võib olla pool tutvusringkonda selja taga läbi võtta, samas aga võib klatšimine jätta kellelegi mulje, et sind ei ole võimalik usaldada.
NEITSI
Pühendud lähisuhete arendamisele. Võimalik, et kohtud oma armsama sugulastega - kusjuures mõnega neist esmakordselt – ning näed palju vaeva, et neil sinust ikka väga hea mulje jääks.
KAALUD
Sinu meeleolu sõltub sellest, missuguses tujus on sinu kaaslased. Tunned end kui saatuse pailaps, sest sinu väljavaated on endiselt head, paraku ei saa sama öelda ühe su sõbra kohta.
SKORPION
Kui midagi sulle selgusetuks jääb, ära ürita omapäi puuduliku info põhjal järeldusi teha, vaid esita konkreetseid küsimusi. Kui nendele otsekohest vastust ei järgne, on põhjust ärevuseks.
AMBUR
Sinuni jõudev jutt tuletab täna taaskord meelde, kuivõrd oluline on oma tervise eest hoolt kanda. Võiksid oma harjumused üle vaadata just sellest vaatevinklist, et kas need ikka tervisele head on.
KALJUKITS
Valikud, mida teevad kaaslased, tunduvad sulle pehmelt öeldes kummalised. Samas tundub sinu tegevus mõnele neist veidravõitu. Püüa aktsepteerida inimese õigust elada oma äranägemise järgi.
VEEVALAJA
Oled hea suhtleja, aga millegipärast köidavad sind praegu eelkõige vaiksed ja omaettehoidvad inimesed. See, kes kogu infot enda kohta kohe lagedale ei lao, paistab salapärane ja põnev.
KALAD
Vastused kõigile su küsimustele on peidus sinu enda sees. Ometi on hea, kui su kõrval on neid, kes oskavad ja tahavad sind toetada. Sul on need inimesed olemas.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastal tegutsed julgelt ja ettevõtlikult, ohtralt on nii füüsilist kui ka vaimujõudu. Uute suhete loomisel oled ilmselt aktiivne pool. Suudad kiiresti leida ühise keele inimestega, kes sulle meeldivad. Võimuvõitlust ja suuremaid muudatusi võib ette tulla töökohas.
Säilita kindlameelsus ja sisemine rahu.


Tänased sünnipäevalapsed: AINO KALLAS, BONZO, JAMES BALDWIN, PETER O'TOOLE


Nimepäevad: HELGER, HELGAR, HELGO, HOLGER, OLGER, ALGER

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid