(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 1. august: Vähk hüljaku kõik vana ja tarbetu, Kaalud peaksid mõtlema positiivselt

JÄÄR
Kipud märkama eeskätt neid asju, millega sa rahul pole, seetõttu kasutad oma jõuvarusid pigem sulle närvidele käivate asjade lammutamiseks kui millegi uue ja parema ülesehitamiseks.
SÕNN
Ära ürita tööl jonnakalt oma tahtmist läbi suruda. Ka ei pruugi sul olla piisavalt liitlasi. Kui oled kellegagi lähiringist ebaõiglaselt käitunud, siis vaevalt see sulle siira vabandamiseta andestatakse.
KAKSIKUD
Tahaksid lulli lüüa, kõiksugused kohustused tunduvad koormavad. Ära anna järele kiusatusele neist mööda hiilida, sest tööl toimuvad sündmused, millest sa ei tohi kõrvale jääda.
VÄHK
Oled valmis muutma kõike seda, millega sa rahul ei ole. Päris uusi ettevõtmisi pole mõtet alustada, küll aga tasub vabaneda asjust, mis on sinu jaoks tarbetuks muutunud.
LÕVI
Kui sul kellegagi probleemid selgeks rääkimata on jäänud, võivad need taas päevakorrale tõusta. Võimalik, et su positsioone üritatakse rünnata ja pead end aktiivselt kaitsma.
NEITSI
Liigu tasapisi ja kindlalt oma rada pidi edasi ja ära lase end verest välja lüüa või kahtlastesse ettevõtmistesse kaasa tõmmata neil, kes sind meelega provotseerida püüavad.
KAALUD
Ka väiksed ebaõnnestumised teevad sul meele mõruks ja kipuvad tegutsemistahet lämmatama, süüdistad igas probleemis iseennast. Pead teadlikult suunama mõtteid positiivsele lainele.
SKORPION
On pingeid, mille lahendamisega peaksid üsnagi hõlpsasti hakkama saama, kui meenutad varasemaid kogemusi ning hoidud kordamast kunagi tehtud vigu.
AMBUR
Kui kodu ja lähedastega seotud kohustused sulle piiravad tunduvad, pead ise oma mõtted positiivseks suunama. Vanemad või teised lähedased sugulased vajavad praegu su tähelepanu.
KALJUKITS
Jäärapäine järeleandmatus ei anna sulle väärikust juurde. Eriti juhul, kui oled kõrgel ametialasel positsioonil, peaksid olema valmis kompromissideks.
VEEVALAJA
Isegi kui sul on häid ideid, pole praegu sugugi hea aeg uute projektide alustamiseks, niisiis võid küll tasapisi oma tegevust kavandada, aga hooga tegevusse asuda tasub alles tulevikus.
KALAD
Valdavad on romantilised meeleolud. Oled tundlik ja tundeline, mõjud teistele usaldusväärsena. Võimalik, et keegi usaldab sulle oma saladusi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval eluaastaringil on sul palju võimalusi iseseisvalt tegutseda ja otsuseid vastu võtta. Jõudu ja tegutsemislusti on küllaga, ilmselt suudad teisigi oma aktiivsusega nakatada. On oluline lähtuda ühiskonnas kehtivatest reeglitest. Järgi neid ka siis, kui tööelus põhjalikke muudatusi planeerid.

Tänased sünnipäevalapsed: LILLI SUBURG, VAIKO EPLIK, CLAUDIUS, YVES SAINT-LAURENT

Nimepäevad: MAIRA, MAIRE, MAIRI, MARIS

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid