(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop: Veevalaja ei tohiks oma kõrvu uskuda, Sõnn ajagu korda rahaasjad

JÄÄR
Sul on aeg oma elus nii mõndagi muuta. Kindlasti aga ei tohiks sa põhjalikke muudatusi teha hetkeemotsioonide ajel. Analüüsi oma väljavaateid.
SÕNN
Keskendu oma isiklike rahaasjade korda ajamisele. Ära jäta lahtisi otsi, sõlmi väga konkreetseid kokkuleppeid.
KAKSIKUD
Sul oleks kasulik endale teadvustada, et lihtsalt viisakas olemise ja naeratamisega ei ole võimalik probleeme lahendada. Nii lükkad tegelikku lahendust edasi ja see võib olukorda teravdada.
VÄHK
Oled üsnagi tundlik. See, mida teised arvavad ja ütlevad, läheb sulle üksjagu korda. Üritad kaaslaste käitumist tõlgendada, nende arvamus võib su tuju nii tõsta kui ka langetada.
LÕVI
Ei ole mõtet üksinda oma rada käia. Olgu sul siis rõõme või muresid, neid tuleb igal juhul sõprade ja lähedastega jagada.
NEITSI
Kui tunned vajadust töötingimuste parandamise järele või tahaksid palka juurde kaubelda, leiad ehk just nüüd olukorra, kus on sobiv vastav jutuajamine ülemustega ette võtta.
KAALUD
Sa ei karda vastutuse võtmist ega suurt töökoormust. Planeerid oma tegevust realistlikult, andes endale aru sellest, et edu saavutamiseks vajad tahtejõudu, sama tähtis on aga ka teadmiste olemasolu.
SKORPION
Ära lase end häirida asjaolust, et nii mõnedki inimesed sind mõista ei suuda või ei taha. Küllap on elu sulle juba õpetanud, et esmatähtis on järgida oma sisetunnet.
AMBUR
Elu on kergem ja kenam, kui suudad isiklikud ja rahaasjad lahus hoida. Eriti seoses uute tutvuste või armusuhetega ei tohiks kiiruga endale mingeid rahalisi kohustusi tekitada.
KALJUKITS
Kui oled pikaajalises suhtes ning argipäevast omajagu tüdinenud, saad asja värskendada vanu aegu meenutades, näiteks külastades paiku, kus olete kunagi end väga õnnelikuna tundnud.
VEEVALAJA
Kuuled nüüd nii mõndagi huvipakkuvat. Infot on palju ja pead olema osav selle selekteerimisel – kaugeltki mitte kõik, mis su kõrvu jõuab, pole sulatõsi.
KALAD
Oled sisemiselt rahutu, kipud paljugi ette võtma ja ümber korraldama, paraku põhjalikult mõtlemata, milleks see õigupoolest vajalik on.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastaringil on energiatase kõrge, alustad suure hooga uusi projekte. Tuleb arvestada, et teel võib olla ka takistusi, mis ajuti tempo maha võtavad. Pead olema kannatlik ning vältima tüli norimist. Suhetesse toob ajajärk uusi tuuli, avardad huviga oma silmaringi ja
tutvud põnevate isikutega.

Tänased sünnipäevalapsed: OLAV EHALA, MILTON FRIEDMAN, LOUIS DE FUNÈS, JOANNE KATHLEEN ROWLING

Nimepäevad: AVE, MEEVI, AAVE, IGNAT

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid