(Pixabay.com)
Jaga:     
Eesti Naine

Horoskoop, 29. juuli: Skorpionil on kõik lõpuks hästi, Vähil ei tasu vanasse kaevu sülitada (1)

JÄÄR
Oled ärevil ja kärsitu, rutiini on väga raske taluda, eriti just isiklikes suhetes. Vajad vabadust ja värskust, ka kellegi puhtast südamest tulev armastus ja hoolitsus võib sulle praegu koormav olla.
SÕNN
Ebakindlust tekitab see, et olukord kipub nii või teisiti sinu kontrolli alt välja libisema. Olenemata su püüdlustest on ikkagi asju, mis sõltuvad kellegi teise otsustest.
KAKSIKUD
Isegi kui ettekirjutused on sulle vastukarva või risti vastupidised sinu tõekspidamistele, võib neist kõrvale hiilimine või üritus neid meelevaldselt valesti tõlgendada tagasilööke kaasa tuua.
VÄHK
Muudatusi võid teha, kuid kindlasti mitte mõtlematult. Vanasse kaevu ei tasu sülitada, eriti juhul, kui uus ei ole veel päris valmis.
LÕVI
Peaksid aega natuke „tagasi kerima“, mõtlema selle üle, mida oled valesti teinud ja milliseid tagajärgi on see toonud. Oma vigade analüüs annab võimaluse tulevikus targem olla ja vigu vältida.
NEITSI
Pilk on tulevikku suunatud, planeerid oma tööd suure hoolega. Mõtled loogiliselt ja detailselt kõik asjad korralikult läbi.
KAALUD
Päev võib tuua huvitavaid arenguid armuelus. Pead taaskord tõdema, et kuivõrd hästi sa ka ei planeeriks, tegelikkuses läheb kõik hoopis teisiti, kui esialgu lootsid.
SKORPION
Tagala on hästi kindlustatud, suhted lähedastega on head ja kui arusaamatusi tekibki, oskad need kenasti ja kiiresti lahendada.
AMBUR
Oled vastuvõtlik kõigele uuele. Kasuta aega selleks, et midagi uut õppida, ennast mitmekülgselt arendada. Hea, kui sul on kuskil mapi vahel tõendid ja tunnistused läbitud kursuste kohta.
KALJUKITS
Infot on sul palju. On oluline, et oskaksid seda õigesti süstematiseerida, märgata ja välja noppida just sellist teavet, mis sind edasi aitab.
VEEVALAJA
Vaata enesele ausalt otsa, proovi aru saada, milles oled juba praegu tubli, mis
aga sinu juures veel arendamist vajaks. Nii saad ka oma võimalusi realistlikult hinnata ja teha jõukohaseid plaane.
KALAD
Koostöö laabub päris kenasti. Oled kannatlik ja tunned siirast huvi inimeste vastu, kellega koos tegutsema pead – üritad aru saada, kes nad on, millised on nende tunded ja motiivid.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Uuel aastal oled tegutsemishimuline. Sulle meeldib asju ise otsustada ja algatada, võtta enda kanda juhi roll. Tööl on ilmselt tulemas muudatusi, tahad uuenduste osas kaasa rääkida, võimalik, et enda ja kolleegide õiguste eest võidelda. Lihtne on uusi tutvusi luua, leiad endale huvitavaid sõpru ja häid mõttekaaslasi.

Tänased sünnipäevalapsed: ALEKSEI TAMMISTE, TEELE VIIRA, JEAN BAUDRILLARD, NELLI KIM

Nimepäevad: OLEV, OLAV, OLAVI, OLAF, OOLEP, OLLE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

T
T.Rex  /   20:46, 29. juuli 2017
Miks küll on Eesti Naise horoskoobi juures pilt Ukraina noorpaartist???

Loe ka neid lugusid