(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 28. juuli: Kaljukits kogeb sügavaid tundeid, Jäära hobist saab sissetulekuallikas

JÄÄR
Jõudu on palju, oskad seda ka õigetesse kanalitesse suunata. Palju kohustusi on nii tööl kui ka kodus, aga sa täidad neid rõõmsalt ja innukalt.
SÕNN
Sind valdab sisemine rahutus. Sul on infot, mis sind ärevile ajab, ent ometi pole sul võimalik kõiki sind huvitavaid asjaolusid teada saada.
KAKSIKUD
Sinult võidakse nõuda selgitusi asjade kohta, mida oled teinud viimasel ajal, aga võib-olla ka aastate eest. Tööasjus jälgi, et dokumendid oleksid ideaalses korras.
VÄHK
Hea aeg pikemate plaanide tegemiseks ja enese harimiseks. Peaksid üle vaatama oma koolitusvajaduse ning kavandama sedagi, millal ja mida peaksid veel juurde õppima.
LÕVI
Ehk oled midagi seni vaid enda lõbuks hobi korras teinud, aga nüüd osutud selles tegevuses nii edukaks, et sind imetletakse ning tekib võimalusi huvialast sissetulekuallikas kujundada.
NEITSI
Rauda tuleb teadagi taguda siis, kui see on kuum. Praegu ongi tegutsemise aeg, ära maga seda maha! Jõudu on palju ja sisetunne kindel – tunnetad, et oled õigel teel.
KAALUD
Aeg seada tööalaseid sihte. Kui oled olnud tubli ja kohusetundlik, võid nüüd näha võimalust karjääriredelil kõrgemale pulgale saada.
SKORPION
Asjad hakkavad tasapisi paika loksuma. Kui sind ka eelmistel päevadel segadus valdas, näed nüüd pilti märksa selgemalt.
AMBUR
Tunned küll vajadust tegutseda, ent kaaslased ei pruugi sinuga seda õhinat
jagada. Need asjad, mille eest vastutad ainuisikuliselt, õnnestuvad paremini,
koostöös on aga probleeme.
KALJUKITS
Sinu tunded on intensiivsed. Võimalik on uus, saatuslik armumine esimesest silmapilgust, ent ka pikaajalised suhted kisuvad pingelisemaks. Koged sügavalt nii positiivseid kui negatiivseid tundeid.
VEEVALAJA
Vali sõpru erilise hoolega – kui kogemata kombel usaldad inimest, kes su saladusi enda teada jätta ei suuda, võib see teha halba nii sinule kui ka mõnele sulle lähedasele inimesele.
KALAD
Praegu on tavapärasest lihtsam oma tundeid sõnadesse panna, väljendad selgelt ka keerukaid emotsioone. Kirjutamine, aga ka muu loominguline tegevus
võib edu tuua.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval isiklikul aastal oled innukas ja tegus. Algatad hooga uusi projekte, haarad julgelt juhirolli. Energiat on ohtralt, nii suudad paljugi korda saata. Oled ka ühiskondlikult aktiivne, kõige meelsamini tegutsed koos mõttekaaslastega. Sõprussuhtest võib välja kasvada
armastus.

Tänased sünnipäevalapsed: VIVE TOLLI, JUKU-KALLE RAID, ALEXANDRE DUMAS NOOREM

Nimepäevad: MAASIKA, VAARIKA, KIRSI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid