(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 27. juuli: Kaalud on tasakaalust väljas, Amburit köidab elu lõbusam külg

JÄÄR
Tunned end tugeva ja löögijõulisena. Sind valdab tahtmine tegutseda. Seejuures oled aga kärsitu ja sul on raske kaaslastega arvestada.
SÕNN
Senised õnnestumised on sind ehk ülemääragi enesekindlaks muutnud. Nüüd võib juhtuda, et kõik ei suju enam sinu plaanide kohaselt.
KAKSIKUD
Iga edusamm kasvatab su ambitsioonikust. Maailm tundub valla olevat, sammud kartmatult edasi. Ent praegu kuluks ära üksjagu ettevaatust ning ka enesekriitilisust.
VÄHK
Oled valmis mineviku selja taha jätma ja julgelt tulevikule vastu minema. Iseäranis puudutab see töö- ja karjäärivaldkonda. Ehk näed võimalusi, mis tõotavad sulle kõrgema ja tulusama ametikoha tuua.
LÕVI
Vajad oma töös vabadust, võimalust oma käigud ise välja mõelda ning ise otsustada, millisel ajahetkel midagi alustada tasub. Vaba ja loominguline õhkkond soosib vaimset tegevust.
NEITSI
Su tõekspidamised on sinu arvates selged ja loogilised, justkui igaüks peaks suutma neist aru saada. Oled mõnevõrra üllatunud nähes, et see polegi nii – mõni oluline inimene ei saa sinust sugugi aru.
KAALUD
Nüüd võib üks karikas ääreni täis saada ja sinu muidu nii pikk kannatus lõpuks
katkeda. Sulle tundub, et sinuga käitutakse ebaõiglaselt ja see ajab su tugevasti tasakaalust välja.
SKORPION
Sul on vajadus end tööalaselt proovile panna. Võtad enda kanda ülesandeid, mis tunduvad nii rasked, et sa ei saa kindel olla, et suudad need lõpuni viia.
AMBUR
Küllap ei ole sa praegu just parim töötaja: teed niipalju kui vajalik, samas nii vähe kui võimalik. Sind köidab elu lõbusam külg, seega võib sind näha pigem seltskonnaüritustel või siis hobidega tegelemas.
KALJUKITS
Ammu saadud teadmised ja kogemused on abiks praeguste probleemide lahendamisel, ent võib ka olla, et valusate mälestuste meenumine muudab praeguse olukorra mõttetult raskeks.
VEEVALAJA
Võime kriitikat taluda ja sellest omi järeldusi teha on tihtipeale suureks plussiks.
Seda tasuks endale meelde tuletada, enne kui oma seisukohti kaitstes teistele kallale tormad.
KALAD
Rahaasjad on praegu väga tähtsad, ehk isegi liiga olulised. Hullemal juhul kipud nii iseennast kui ka inimesi enda ümber hindama rahakoti paksuse järgi.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Oled algaval aastal väga tegus ja ettevõtlik. Tempo on kiire, alustad hooga uusi asju ja kaasad oma ettevõtmistesse teisi inimesi. Oled enesekindel ja iseseisev, võtad vastutuse enda õlule. Naudid füüsilist pingutamist. Väldi liigset tormakust ning ainult iseenda vaatepunktist lähtumist.

Nimepäevad: MARTA, MARVE, MARVI, MÄRTA

Tänased sünnipäevalapsed: AUGUST SANG, REET OJA, JOAN CARROLL, JONATHAN RHYS MEYERS

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid