(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 26. juuli: Kaljukits lahendab edukalt keerulisi probleeme, Vähi tunnetele ei vastata

JÄÄR
See, kui kõik iseenesest laabuks, oleks sinu jaoks lihtsalt igav. Otsid uusi väljakutseid, tahad ennast proovile panna. Saavutatu tundub sulle seda hinnalisem, mida rohkem pidanud selleni jõudmiseks võitlema.
SÕNN
Sul on päris palju võimalusi seltskondlikuks suhtlemiseks. Peaksid olema valiv ja võtma osa vaid sellistest sündmustest, mis sulle tõesti huvi pakuvad.
KAKSIKUD
Maailm on värvikirev. Võid enda jaoks avastada nii mõndagi uut ja huvipakkuvat. Tekib võimalusi kaasa lüüa mitmetes põnevatesettevõtmistes.
VÄHK
Inimsuhete teema on esmatähtis, kipud aga liiga suurelt unistama. Võimalik, et üritad võita kellegi armastust, temal aga pole sulle romantilisi tundeid pakkuda.
LÕVI
Niisama käed rüpes istudes võib sulle küll ka õnn sülle kukkuda, tõenäolisem on siiski, et saavutad midagi, kui selle nimel tegutsed.
NEITSI
Päev sobib pigem töö tegemiseks kui puhkamiseks, eriti juhul, kui sinu tööalane
tegevus nõuab süsteemset mõtlemist ja kiiret taipu.
KAALUD
Sul tuleb kindlasti tegutseda, kuigi see ei ole sugugi kerge. Sul jätkub piisavalt energiat, et takistusi ületada, aga ainult juhul, kui oma jõuvarusid säästlikult ja süsteemselt rakendad.
SKORPION
Tunned end löögijõulisena. Tahad teha otsustavaid samme, mingid asjad lõplikult paika panna ning vastased täiega rivist välja lüüa.
AMBUR
Enesekindlust on liigagi palju. Kui plaane teed, näed vaid positiivseid lahendusi,
komistuskivid ja läbikukkumisohu jätad lihtsalt kahe silma vahele.
KALJUKITS
Pingeid on üksjagu, välistatud pole ka tõsised konfliktid. Just sina oled aga see, kes saab keerulised vastuolud mõistuspäraselt lahendada.
VEEVALAJA
Mõtted on materiaalses maailmas. Võid näha häid võimalusi raha teenimiseks, neist aga ei maksa mõtlematult kinni haarata.
KALAD
Kuigi loomu poolest oled küllaltki ettevaatlik, kipud nüüd liiga tormakalt tegutsema

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Päikese ja Marsi ühendus annab algavasse aastaringi kaasa tugeva energialaengu. On julgust ja tahtmist aktiivselt tegutseda. Suudad hästi tegevust organiseerida, ka teisi kaasa haarata. Hea aeg sportimiseks, oma keha ja vaimu treenimiseks. Suhete algatamisel oled aktiivne pool.

Tänased sünnipäevalapsed: CARL ROBERT JAKOBSON, GEORGE BERNARD SHAW, MICK JAGGER

Nimepäevad: ANN, ANNA, ANNE, ANNI, ANU, ANETE, ANITA, ANNELI, ANNIKA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid