(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 25. juuli: Skorpion peab senisest olulisemaks füüsilist armastust. Kalad vajavad head nõu.

JÄÄR
Tasub julgelt unistada ja samas ka tegutseda selle nimel, et need unistused ellu
viia. Pole välistatud, et mõni su salasoov kuidagi iseenesest nüüd täitub.
SÕNN
Leia aega sõpradega koos olemiseks, ole armsama suhtes tähelepanelik ja hooliv. Tööasjade sujumisele aitab kõvasti kaasa see, kui oled kolleegide vastu viisakas ja heatahtlik.
KAKSIKUD
Elu pole mäng, praegu on õhus nii mõnigi teema, mida tuleb võtta tõsisemalt, kui sulle meeldiks. Kui oled sunnitud vastutama, ära püüagi sellest kõrvale põigelda.
VÄHK
Tunnetad enda väärtust, oled julge ja enesekindel, suudad oma häid külgi teistelegi demonstreerida. Uute ideedega on lihtne lagedale tulla, teistele silma jääda, poolehoidu võita.
LÕVI
Suudad oma rahaasju mitu käiku ette planeerida, oskad küllaltki hästi ka riske hinnata. Kui nüüd ettevõtlik oled, saad oma terava mõistuse abil sissetulekut suurendada.
NEITSI
Sulle annab nii mõnegi konkurendi ees edumaa see, et oled väga tähelepanelik, suudad tabada nüansse ning nii enda kui teiste tegevusplaane süsteemselt ja detailselt analüüsida.
KAALUD
Kui sul on vaja midagi algatada või teha ära palju jõudu nõudev töö, on mõistlik
kohe härjal sarvist haarata ning asuda tegevusse juba varahommikul.
SKORPION
Suurtest tunnetest olulisem on füüsiline armastus. Rahulolu iseenda ja maailmaga sõltub suuresti sellest, kuivõrd hästi toimivad seksuaalsuhted.
AMBUR
Energiatase on küllaltki kõrge, sellegipoolest ei tasu oma jõuvarusid huupi raisata. Tegele asjadega, mida tõepooles on vaja teha, ära rabele tühja.
KALJUKITS
Kellegi teise heaolu sõltub nüüd suuresti sinu otsustest. Võta asja mõistusega, aga ära mine kergema vastupanu teed. Kui vaja, tuleb kaaslaste eest seista, isegi kui see esialgu probleeme juurde toob.
VEEVALAJA
Kui teed asju, mille mõttekuses sa päris kindel pole, ei ole positiivseid tulemusi
loota. Et kuhugi jõuda, pead esmalt uskuma, et eesmärgi saavutamisest on kasu nii sulle kui teistele.
KALAD
Ajahetk võib panna sind oma võimeid üle hindama. Kindlasti ei tasuks suuri asju ette võtta ainult iseenda tarkusest lähtudes, vajad tarku inimesi, kes sulle nõu anda oskavad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastaringil pakatad tegutsemistahtest. Palju on nii vaimset kui füüsilist jõudu, pingete maha laadimiseks tasub tublisti sporti teha. Suhtlemine ei pruugi väga hästi sujuda, oled pigem vaoshoitud ning uute suhete arendamisel painab sind hirm valede käikude tegemise ees.

Tänased sünnipäevalapsed: TÕNU AARE, TARVO HANNO VARRES, IIR HERMELIIN, MATT LEBLANC

Nimepäevad: JAKOB, JAAGUP, JAAK, JAAKO, JAKO, JAAP, JASS

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid