(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 23. juuli: Veevalaja ja Kalad võiksid vastu minna seiklusele või koguni reisile (1)

JÄÄR
Tundub, et avatud on palju uksi ning sul on suurepärane võimalus valida, millist teed minna. Ent kui põhjalikumalt süvened, märkad paraku, et kõik ei ole pooltki nii lihtne.
SÕNN
Sul on märksa lihtsam elada, kui suudad minevikust lahti lasta ja täielikult praeguses hetkes viibida. Proovi niimoodi korraldada, et vanad asjad lõpliku lahenduse saaks.
KAKSIKUD
Palju sõltub sellest, kuivõrd targalt oled osanud enesele sõpru valida. Kui oskad lugu pidada neist, kes on sinuga ausad ja kes sind julgevad ka kritiseerida, siis on su seljatagune kindel.
VÄHK
Kipud oma võimalusi üle hindama ja liiga uljalt tegutsema. Maailma vallutamine tormijooksuga võib tuua küll esmapilgul häid, ent mitte kuigi kaua kestvaid tulemusi.
LÕVI
Liigne enesekindlus on sulle tõenäoliselt viimasel ajal nii mõnegi valusa õppetunni toonud. Loodetavasti oled juhtunust õppust võtnud ning saad aru, et ehkki oled andekas, ei ole sa siiski maailma parim.
NEITSI
Tähtis on, et kohusetundlikkusega jääd silma inimestele, kes võivad tulevikus sulle abiks olla. Sulle võidakse praegugi huvitavaid pakkumisi teha.
KAALUD
Praegu tekkivad huvitavad ideed on ka reaalselt teostatavad, seega tasub need pikemalt jorutamata ka ellu viia.
SKORPION
Ehkki sind ajuti suur kärsitus valdab, on esmatähtis rahulik olla ja sündmustest mitte ette tõtata. Kõik, mis tulema peab, tuleb tõesti, aga alles siis, kui õige aeg kätte jõuab.
AMBUR
Ära liiga palju rahmelda, õpi vaikselt olema. Ainult rahulikult üksinda olles saad oma mõtted selgeks mõelda. See toob kaasa parema arusaamise oma tegelikest soovidest ja vajadustest.
KALJUKITS
Sind ümbritsevad inimesed saavad väga hästi aru, kui tugev sa oled. Just seetõttu osutud populaarseks – on küllalt neid, kes abi vajavad ning näevad sinus inimest, kellele võiks paljuski toetuda.
VEEVALAJA
Tahad tegutseda ja samas vajad vabadust. Uudishimu ja seikluslusti on palju, aeg on soodne põneva reisi ettevõtmiseks.
KALAD
Hommikul tervitad uut päeva rõõmuga, sind valdab soov midagi ära teha. Võta ette ka asju, mida oled varem vältinud, sest oled kartnud riskida. Praegu sa ei karda elule silma vaadata.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Lõvi! Algaval aastaringil on energiatase väga kõrge. Tekib väga häid ja edasiviivad mõtteid, mille ellu rakendamine võib hea tahtmise korral suurepäraselt õnnestuda. T ahad ohjad enda kätte haarata, aktiivselt tegutseda ja teisi juhtida. Väldi liiga emotsionaalset reageerimist ning ole kaaslaste suhtes viisakas.

Tänased sünnipäevalapsed: RAYMOND CHANDLER, HAILE SELASSIE I, WOODY HARRELSON

Nimepäevad: SENTA, SAIDA, SEIDA, SIINA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

V
Veevalaja mees   /   09:25, 23. juuli 2017
seikleb naistes iga päev hommikust hommikuni kuniks suve on.

Loe ka neid lugusid