(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 22. juuli: Skorpion võib leida ideid lisaraha teenimiseks või uue tööpakkumise (1)

JÄÄR
Ühest küljest vajad, et keegi sind armastataks, ent teisalt on sul hirm siduvate suhete ees. Isegi väga õnnelikus kooselus tunned end mingil määral ahistatuna.
SÕNN
Raske on aru saada inimestest, kelle põhimõtted sinu omadest erinevad. Selle asemel, et proovida neid mõista, kipud ennast paremaks pidama ja nende peale vihastama.
KAKSIKUD
Palju oleneb sellest, mil määral kontrollisid oma käitumist eelmisel päevil – võimalik, et tegid impulsiivselt tegutsedes vigu. Nüüd on aeg neid tunnistada ja võtta midagi ette olukorra parandamiseks.
VÄHK
Sinu tegevus on valdavalt kodust väljapoole suunatud – sind köidavad hobid ja lõbus seltskond. Pereliikmed võivad end mahajäetuna tunda ja tähelepanu nõuda.
LÕVI
Kellegagi tuttavaks saades on vajalik ka teatav valvsus – pelgalt meeldiva esmamulje põhjal ei saa inimese usaldusväärsuse üle otsustada.
NEITSI
Kui tähelepanelik oled, kuuled mõndagi, millest su kasu on. Hästi ettevaatlik peaksid praegu olema äriasjus. Pigem on see planeerimise, mitte aga suurte tehingute tegemise päev.
KAALUD
Sul pole võimalik jääda äraootavale seisukohale ja olla kõigile meele järele. Juba kindlas suhtes olevad Kaalud võivad nüüd ootamatult uue silmarõõmu leida.
SKORPION
Võib tekkida nutikaid ideid raha teenimiseks. Võimalik, et leiad huvitava lisatöö või sootuks uue tööpakkumise. Teised oskavad hinnata su kohusetundlikkust ja teravat mõistust.
AMBUR
Sul on palju informatsiooni. On asju, mille rääkimata jätmine oleks patt, ent on infot, mille andmine valele isikule toob kaasa probleeme nii sulle kui ka kellelegi teisele.
KALJUKITS
On konflikt su tööalaste ja isiklike püüdluste vahel. Kui paned rõhku suhetele lähedastega, satud olukorda, kus jäävad kasutamata karjäärialased võimalused.
VEEVALAJA
Raske on juhul, kui pead õppetööga tegelema. Asjad ei jää just kõige paremini meelde, ka võib olla raskusi vajaliku informatsiooni leidmisega.
KALAD
Keegi võib paluda sinult rahalist abi või soovida üheskoos kuhugi investeerida või mingi kallis asi mitme peale osta. Niisugused tehingud on praegu seotud suure riskiga.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk või Lõvi! Algaval aastaringil tegutse julgelt, sinu edu pandiks on läbitungiv mõistus ja suutlikkus kiirelt reageerida. Kui oled sündinud tänasel kuupäeval ega tea päris kindlalt, mis on su päikesemärk, pöördu julgelt astroloogi poole. Kui tead enda sünnikellaaega, võtab tõe väljaselgitamine vaid hetke.

Tänased sünnipäevalapsed: JUHAN WEITZENBERG, JAKOB HURT, MIREILLE MATHIEU, SELENA GOMEZ

Nimepäevad: MAGDALEENA, MAGDA, MADE, MADLI, MALLE, LEEN, LEENA, MARLEEN

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

  /   13:30, 22. juuli 2017
Давно пыталась похудеть (сидела на диетах, принимала препараты), но килограммы снова возвращались, пока не попробовала уникальный инновационный комплекс. Никогда не верила в такие препараты, но с помощью его я за две недели сбросила 7 кг. и без спорта и диет и килограммы не вернулись. А вычитала о нем здесь (кстати сейчас на него бешеная акция! Не пропустите), почитайте обязательно --- http://tyn.ee/lavita

Loe ka neid lugusid