(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 21. juuli: keskendu oma kohustustele, see annab ka tulemust (1)

JÄÄR
Oled uudishimulik, sind paelub vestlemine inimestega, kes tegutsevad aladel, millest sa suurt midagi ei tea. Suudad rohkem küsida kui kes iganes vastata.
SÕNN
Praegu tuleb lähtuda põhimõttest, et enne tuleb ära teha töö, alles seejärel võib lõbutseda. Sinu graafik on tihe, kui erinevad üritused satuvad samale ajale, võta plaani eeskätt kohustustega seotu.
KAKSIKUD
Eneseanalüüsist on palju abi: kui ennast tunned ja aru saad, mida südame põhjas tahad ja mida kardad, siis on sul tunduvalt lihtsam endale eesmärke seada ja ka kaasinimestega suhelda.
VÄHK
Tasub mõelda enesetäiendamisele, eriti juhul, kui tunnetad tööl olles võistlusmomenti. Lisateadmised annavad sulle konkurentide ees eelise ja võimaldavad tõhusamalt töötada.
LÕVI
Võimalik, et on olnud rahaasjades olnud tagasilööke või on tegevus oodatust märksa aeglasemalt ja vaevalisemalt kulgenud. Nüüd tasub kiratsema jäänud projekte taas uue hooga alustada.
NEITSI
Jõudu ja pealehakkamist on palju. Tegutse aktiivselt, suudad nii mõndagi kiiresti ja tulemuslikult ära teha.
KAALUD
Suhtlusvajadus on suur. Tahad, et sinu kõrval oleks inimene, kellel on aega ja tahtmist sind kuulata ja kes sind alati mõistab.
SKORPION
Kuigi olukord on pigem rahutu ja muutlik, annab sulle kindlustunde asjaolu, et sind hoitakse ja armastatakse. Nii armuasjad kui sõprussuhetega seonduv toob rohkesti häid emotsioone.
AMBUR
Töö tegemist tuleb nüüd tõsiselt võtta. Oled võimekas ja arukas, pea aga silmas, et laiskusest tuleb üle saada. Sul on võimalik ülemustele näidata, milleks suuteline oled.
KALJUKITS
Mõttetöö edeneb hästi. Suudad suurepäraselt süveneda, märgata detaile, pidades samas silmas ka tervikpilti. Oskad mõelda mitu käiku ette, edasise tegevuse planeerimine läheb sujuvalt.
VEEVALAJA
Pere ja teiste lähedaste inimeste toetus on sulle nüüd väga oluline. Selle nimel, et seljatagune kindel oleks, annab sul endal mõndagi ära teha.
KALAD
Uute tutvuste loomine toob meeldivaid elamusi ja võib ka kasulikuks osutuda. Võid kohtuda inimesega, kellest saab su lähedane sõber või suurepärane koostööpartner.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval eluaastal oled julge ja uuendusmeelne. Suunad palju energiat äritegevusse, tubli töö kannab vilja ja toob raha sisse. Isiklikes suhetes võib toimuda otsustav muudatus. On võimalik, et su ellu tuleb tagasi kunagine armastatu ning tunded löövad taas ereda leegiga lõkkele.

Tänased sünnipäevalapsed: HELLA WUOLIJOKI, SULEV KEEDUS, ERNEST HEMINGWAY, ROBIN WILLIAMS

Nimepäevad: TAMBET, TULEV, TAMAR, TRISTAN, ISOLDE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

M
mnjah  /   11:30, 21. juuli 2017
siin vist ongi kombeks sünnipäevalastena kirja panna need, kel sünniaastapäev - ka täna on reaalselt sünnipäeva tähistav vaid üks neljast.

Loe ka neid lugusid