(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 20. juuli: Veevalajale ja Kaladele usaldatakse midagi põnevat (2)

JÄÄR
Tegemist on palju. Isegi kui tahaksid, poleks sul võimalik asju ühekaupa teha, paratamatult on korraga mitu tööd pooleli.
SÕNN
Sul pole mõtet aega ja energiat raisata sellele, et jälgida, mida, kui palju ja kui hästi teevad inimesed sinu ümber. Sul on ka endal palju kohustusi, niisiis keskendu eeskätt nendele.
KAKSIKUD
Pead endale aru andma valedest valikutest, mida oled teinud. Ole aus ja tunnista endale, et sinagi teed vigu. Pole mõtet pingutades edasi rühkida teel, mis nagunii kuhugi ei vii.
VÄHK
Kui pead vaimset tööd tegema, vajad selle jaoks võimalust üksinda olla ja põhjalikult süveneda. Sel juhul on sul eeldusi vägagi edukas olla – oled väga hoolikas ja tähelepanelik.
LÕVI
Tõenäoliselt tegeled aktiivselt rahaasjade ajamisega. Ole seejuures hästi ettevaatlik, tegutse tasa ja targu, mõtle iga oma samm hoolega läbi. Igasugusest riskimisest tuleb nüüd kindlasti hoiduda.
NEITSI
Jõudu ja tegutsemistahet on palju. Ent sa ei malda oma tegevust kuigi täpselt läbi mõelda. Planeerimine tundub igava ajaraiskamisena, aga kui sa seda ei tee, suureneb läbikukkumise risk.
KAALUD
Olukord muutub närviliseks juhul, kui pead oma tegevuses hästi palju teistest inimestest sõltuma, nende nõudmiste ja tempoga arvestama.
SKORPION
Oled aktiivses tegevuses. Pead arvestama paljude asjaoludega ja tegema tähtsaid valikuid. Tee neid kuulates nii mõistuse kui ka südame häält.
AMBUR
Armuelu pakub rõõmu ja rahuldust. Kui naudid uue suhte arendamist, toob iga päev sulle uusi elamusi ja toredaid üllatusi.
KALJUKITS
Oled küllaltki suure pinge all. Kohustusi on palju, ent esmatähtis on see, et vastutus on suur – praegu tehtust sõltub paljugi see, milliseks kujuneb elu pikemas perspektiivis.
VEEVALAJA
Elu on huvitav – aeg viib sind kokku põnevate inimestega, kes tutvustavad sind teemadega, millest sul varem aimugi polnud, ent mis nüüd meeliköitvad tunduvad.
KALAD
Oled suurepärane kaaslane – oskad end panna teiste inimeste olukorda, mõista nende muresid ja rõõme. Keegi võib sulle oma kõige isiklikumaid saladusi usaldada.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Uus aastaring pakub põnevaid, uudseid võimalusi. Asjad edenevad paremini, kui saad tegutseda ja otsuseid vastu võtta iseseisvalt. Kui oma head äriideed distsiplineeritult töösse rakendad, tagab see sulle järjepideva sissetuleku. Lihtne on uute inimestega tuttavaks saada ja suhteid arendada.

Tänased sünnipäevalapsed: SERGEI STADNIKOV, FRANCESCO PETRARCA, NATALIE WOOD, CARLOS SANTANA

Nimepäevad: ELIAS, LIIAS, ERLAND, ERLEND

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

2 kommentaari

M
mnjah  /   11:19, 20. juuli 2017
ja neljast nimetatud sünnipäevalapsest on täna seda sünnipäeva tähistamas vaid üks, teiste puhul tegu ikka sünniaastapäevaga.
K
kala  /   21:18, 20. juuli 2017
mingi Aafrika pettur kirjutas mulle täna jah, et tal on mulle midagi väga tähtsat öelda :).

Loe ka neid lugusid