(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 19. juuli: Vähk ja Skorpion on edukad suhete loomisel

JÄÄR
Tuleks tempot pisut maha võtta ning heita pilk selja taha – analüüsida, kas kõik on õnnestunud sinu plaanide kohaselt, mis on läinud hästi, mis aga viltu.
SÕNN
Oled endale seadnud kõrged eesmärgid ning mõistad, et üksinda sa nende saavutamiseni ei küündi. Vajad targemate ja mõjukamate toetust ja abi.
KAKSIKUD
Oled optimistlik, halvemal juhul liigagi optimistlik. Sulle võib tunduda, et saad hakkama asjadega, mis tegelikult kõrgelt üle jõu ja võimaluste käivad.
VÄHK
Väga häid võimalusi tekib suhete valdkonnas – eriti juhul, kui endale kaaslast otsid, tasub nüüd aktiivne olla ja palju seltskonnas liikuda.
LÕVI
Energiat on üsnagi palju, samas oled sisemiselt heas tasakaalus. Nii oskad oma jõuvarusid arukalt kasutada, panustad nendesse ettevõtmistesse, mis on kõige tähtsamad.
NEITSI
See on päev, mil peaksid keskenduma eeskätt informatsiooni kogumisele. Samas pead hoolikalt kontrolli all hoidma, millist teavet ise jagad.
KAALUD
Tulevikuplaanide tegemise, aga ka uute projektidega alustamiseks soodne päev. Kui midagi suurt ette võtad, tasub kindlasti palju tausta uurida ning targematelt nõu küsida.
SKORPION
Suured muudatused võivad aset leida suhete vallas. See võib tähendada saatuslikku kohtumist inimesega, kes su arusaamad pea peale pöörab.
AMBUR
Nii enese kui teiste juures märkad pigem positiivset, halva jätad tagaplaanile.
Põhimõtteliselt on see ju hea, ent teeb sind ka ettevaatamatuks ja liiga enesekindlaks.
KALJUKITS
Jõudu on nii palju, et suudad vaat et mägesid paigast liigutada. Kui tead täpselt,
mida sa tahad, siis arvatavasti sa seda ka saad.
VEEVALAJA
Sul tasub ettevaatlik olla. Enne, kui kellelegi olulist infot annad, pead olema veendunud, et tegu on usaldusväärse inimesega.
KALAD
Tihe läbikäimine sõpradega ning huvialadega tegelemine toob su ellu uusi tuuli.
Mingite ühistegevuste kaudu võid saavutada tähelepanu ja heakskiitu autoriteetsete inimeste poolt.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Sinu uus eluaasta algab Veenuse ja Jupiteri trigooni õnnetoova mõju all. Elul on sulle nii mõnigi ahvatlev võimalus varuks, sul tuleb tegus olla ja õige hetk ära tabada. Oskad nautida puhkamist ja toredat seltskonda, kus meeldivad ja samas ka kasulikud suhted tekivad
justkui iseenesest.

Tänased sünnipäevalapsed: ANDRES PUUSTUSMAA, SAMUEL COLT, VLADIMIR MAJAKOVSKI, VITALI KLITŠKO

Nimepäevad: SAARA, SAARE, SAARI, SALLI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid