(Pixabay.com)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 18. juuli: Vähk võiks otsida väljakutseid, Skorpion hoolitseda kodu eest

JÄÄR
On reegleid, mis tunduvad sulle mõttetud, tobedana näivad nii mõnedki kõrgemalt poolt tehtud ettekirjutused.
SÕNN
Äritegevus sujub suurepäraselt, küllap õnnestub sul teha kasulikke rahalisi tehinguid. Leiad kergesti kontakti isikutega, kes on kõrgel positsioonil.
KAKSIKUD
Päev on mitmeski mõttes väga soodne. Ära raiska aega niisama elu nautimisele, ole ettevõtlik ning pinguta selle nimel, et oma head ideed teoks teha!
VÄHK
Tähelepanu on tööalasel arengul. Tasub mõelda, kas oled praeguse olukorraga rahul. Kui tunned, et töö on sind ära väsitanud ega paku enam küllaldaselt väljakutset, otsi võimalusi edasi liikumiseks.
LÕVI
Sul tuleb ennast distsiplineerida. Ajal on kulla hind, seda niisama raisata oleks patt. Nii töiseid kui ka pereeluga seotud kohustusi on sul palju, ent kui päevad läbi teed vaid seda, mida pead, kipud läbi põlema.
NEITSI
Palju sõltub sellest, kuivõrd viimastel kuudel pingutanud oled. Kui su tööülesanded on hoolega ja õigeaegselt täidetud, siis toob päev sulle selle eest korralikku tasu.
KAALUD
Ennekõike tasuks mõelda enesetäiendamisele. Otsi võimalusi selleks, et midagi
uut õppida, püüa leida asjalikke koolitusi. Eriti kasulikke teadmisi võid saada välismaa asjatundjatelt.
SKORPION
Kindel tagala on sinu jaoks tähtis. Sul on vaja end oma kodus, oma lähedaste hulgas hästi tunda. Ka kodusisustuse ümber paigutamine või uue mööblitüki ostmine mõjub hästi.
AMBUR
Paljuski sõltub meie rahulolu maailma asjadega meie endi suhtumisest. Sinul on praegu kerge elada, sest näed kõige juures esmalt positiivset külge.
KALJUKITS
Sa ei saa endale lubada kõike, mida hing ihaldab. Ilusad ja kallid asjad jäävad sulle silma ja tekitavad liigseid soove. Parem oleks, kui sa võlgu ei võtaks.
VEEVALAJA
Oled pigem järeleandlik ja tagasihoidlik, teiste arvamus on sulle nüüd väga tähtis. Isegi kui oled eriarvamusel, hoidud vaidlustest, sest sinu jaoks on peamine heade suhete hoidmine.
KALAD
Aeg-ajalt tunned end väsinu ja jõuetuna. Energiat ei ole praegu väga palju, seega peaksid hoolega jälgima, et sa seda mõttetutele tegevustele või asjatule muretsemisele ei raiskaks.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Marsi ja Uraani kvadraadi mõju all algaval aastal oled uuendusmeelne ja tegus. Vajad palju vabadust, piirangud tunduvad vastumeelsed, need tekitavad lausa mässumeelsust. Tuleb säilitada mõõdutunne, vältida ohtlikke olukordi. Armuasjus oled aga õrn ja haavatav, vajad romantikat ja hoolitsust.

Tänased sünnipäevalapsed: HENDRIK RELVE, KRISTIINA EHIN, NELSON MANDELA, RICHARD BRANSON

Nimepäevad: EERIKA, ERIKA, ERGE

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid