(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 16. juuli: Veevalaja naudib elu, Kaljukitse ootab armastuse joovastus ja valu

JÄÄR
Tunned end käsist ja jalust seotuna. Ka juhul, kui su armsam on väga mõistev,
häirib sind ikkagi, et pead suhte nimel tahes tahtmata mõnest asjast loobuma.
SÕNN
Liigu edasi mõõdukas rütmis, ära võta ette tegevusi, mis nõuavad suurt füüsilist või vaimset pingutust. Sellega kaasneks paratamatult ka närvipinge, mis ei mõjuks su tervisele kuigi hästi.
KAKSIKUD
Paraku ei saa ükski inimene olla eksimatu ja kõigest kõike teada. Sinulgi tuleb tunnistada, et on valdkondi, millega sa sugugi hästi kursis pole.
VÄHK
Teistel ei ole sinuga praegu kuigi kerge suhelda – oled nende suhtes niivõrd nõudlik. Eriti keeruline on elu selle inimese jaoks, kes sind armastab, sest just temalt kipud sa eriti palju nõudma.
LÕVI
Sinu tundeküllane mõttemaailm võib teiste inimeste jaoks arusaamatuks jääda. Üsna raske on neile selgeks teha, mida sa tegelikult tahad ja vajad, mille poole püüdled.
NEITSI
Püüa erinevad valdkonnad kindlalt lahus hoida. Eriti ettevaatlik ole rahalise vastutuse jagamisel – see võib sõpruse ära rikkuda.
KAALUD
Sind võib küll vallata soov kiiresti uusi asju käima lükata, ent kui sellised plaane ellu viima hakkad, põrkud kiiresti takistustele.
SKORPION
Jälgi eelkõige seda, et oleksid emotsionaalselt tasakaalus. Tundliku inimesena
kipud nii mõneski olukorras äkiliselt reageerima, ent see ei mõju kokkuvõttes su
tervisele kuigi hästi.
AMBUR
Oled aktiivne ja seltsiv inimene, tuttavaid on sul kahtlemata palju. Ometi tuleb tõdeda, et niisuguseid inimesi, kes sinust tõsiselt hoolivad ja on valmis ka hädas abiks olema, kipub paraku ikka nappima.
KALJUKITS
Armastus toob ühtaegu nii joovastust kui ka valu. Haiget saamine aga ei pruugi
kaugeltki toimuda teise inimese süül, pigem on asi ikka selles, et ootad temalt midagi enamat, kui ta anda suudab ja oskab.
VEEVALAJA
Oled nüüd vast natukene laisk, valid meeleldi kergema vastupanu tee. Sind ei huvita eriti iseloomu kasvatamine ja raskuste ületamine, pigem leiad, et elu on selleks, et seda nautida.
KALAD
Järgid pigem tunnetust kui kainet mõistust. Inimsuhteis teed intuitsiooni ajel
õigeid valikuid, ent rahaasjus võid raskustesse sattuda.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil on energiatase väga kõrge. Sul tuleb mõistuspäraselt tegutseda, et see energia õigesse kanalisse suunata. Häid võimalusi pakub raha- ja ärivaldkond. Ilmselt vajavad lähedased palju tähelepanu, on hetki, mil see võib muuta närviliseks õhkkonna tööl ja piirata karjäärivõimalusi.

Tänased sünnipäevalapsed: NIKOLAI VON GLEHN, IIRIS VESIK, ROALD AMUNDSEN, WILL FERRELL

Nimepäevad: REINHOLD, RINALDO, REIN, REINO, REINU, REINUT, RONALD

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid