(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 14.juuli: Kaalud saavad häid uudiseid, Vähil on hea aeg puhkamiseks

JÄÄR

Tahad tegevusse tormata, ent planeerida sa oma ettevõtmisi ei malda. Asjade heade-halbade külgede vaagimine, arutelu ja vaidluse käigus tegevuskava paika seadmine tundub sulle mõttetu ajaraiskamisena.

SÕNN

Vajad nüüd aega üksinda olemiseks ja patareide laadimiseks. Oled seltskonna suhtes väga valiv – pealiskaudsed jututeemad sind ei paelu, ka ei ole sa praegu lõbutsemisest eriti huvitatud.

KAKSIKUD

Tasub olukorda vaadata pikemas perspektiivis – hetkel ebameeldivad ning suurt pingutust nõudvad ülesanded tasub lahendada, siis on tulevikus lihtsam edasi liikuda.

VÄHK

On hea aeg puhkamiseks ja kultuuri nautimiseks ning nii isiklike kui ka ärialaste suhete loomiseks. Tänu meeldivale suhtlusoskusele ja kenale välimusele võidad kiiresti teiste inimeste heakskiidu.

LÕVI

Töö- ja karjääriga seotud plaane õnnestub kenasti ellu viia, kui vaid suudad valida endale õiged koostööpartnerid. Nõuandjate valimisel ei tasu kindlasti lähtuda sellest, kui meeldivad nad on inimestena.

NEITSI

Probleeme võib tekitada raha- ja äriasjade sidumine isiklike suhetega. Mõtle hoolega, millal sul tasuks oma kallim ka rahaasjusse pühendada.

KAALUD

Pinge on kasvamas, taas võivad päevakorda tõusta kevade poole palju peavalu tekitanud teemad. Tõenäoline, et need võivad olla seotud kas perekonnaliikmete või armupartnerlusega.

SKORPION

Maga kaua, loe raamatut, jaluta metsas ja kuula linnulaulu – tee paus kohustuste ahelas. Kui endale puhkust lubad, tunned end uuel nädalal märksa krapsakamalt.

AMBUR

Töised ajad nõuavad pühendumist, pingutamist ja teistega arvestamist. Miski ei suju iseenesest, oma seisukohtade põhjendamine vajab palju energiat.

KALJUKITS

Ehkki energiat on palju, on raskusi selle õigetesse kanalitesse suunamisega. Reageerid emotsionaalselt nii mõnelegi olukorrale, oled valmis vaidlema ja võitlussegi tormama.

VEEVALAJA

Sinu tööalased pingutused võivad su lähedastes inimestes vastuseisu tekitada. Ehk leiavad nad, et pühendad tööle liiga palju aega ega toeta neid piisavalt.

KALAD

Küllap jõuab sinuni rõõmustavaid uudiseid. See, mida teised inimesed teevad ja kuidas nad sinuga käituvad, teeb tuju heaks.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil mängivad suurt rolli mineviku mõjud. Neist on kasu, kui oskad neid õigesti kasutada – toetud kogemustele, ent suudad hoiduda kunagiste hirmude ebakindlust tekitavast mõjust. Jõudu ja julgust on sul palju. Tekib momente, mil tuleb palju pingutada, järjekindlust viib sind takistustest üle.

Tänased sünnipäevalapsed: KÄBI LARETEI, ERICH KRIEGER, MARGUS HUNT, GERALD FORD

Nimepäevad: JOEL, JOOSUA, JUSTIN, JUSTINA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid