(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 13. juuli: tööalaselt läheb nüüd huvitavaks!

JÄÄR
Ehkki tähelepanu vajaks ka teised eluvaldkonnad, suunad energia eelkõige suhtesse. Lihtne see teema ei ole, sest teised inimesed ei pruugi käituda nii, nagu sa neilt ootaksid.
SÕNN
Sinu püsivus ja järjekindlus pannakse proovile. Asjad ei edene pooltki nii kiiresti, kui sa varem lootnud oled. Kõik ei sõltu vaid sinu püüdlustest, takistused on suuresti tingitud teiste tegevusest.
KAKSIKUD
Sinu lähenemine mistahes probleemidele on hästi loogiline, mistõttu on sul praegu kadestamisväärne oskus ka keerulistest asjadest lihtsate sõnadega rääkida.
VÄHK
Tööl läheb elu huvitavaks – igapäevastest kohustustest tähtsamaks saab suhtlus kolleegidega. Üllatuslikult võid avastada, et keegi neist vaatab sind erilise pilguga.
LÕVI
Sa ei pea palju pingutama ja punnitama – märksa olulisem on oskus märgata, mis su ümber toimub. Ole tähelepanelik, hoia lahti nii silmad kui ka kõrvad – info, mida sa vajad, jõuab siis sinuni.
NEITSI
Ära jää lootma oma heale vaistule, esmatähtis on praegu ikka suutlikkus kainelt
mõelda. Sul on mänguruumi, mingil määral võid ka riskida, aga oluline on ära tabada, kus on piirid.
KAALUD
Parem oleks, kui sa ei suunaks kogu oma tähelepanu isiklike suhete valdkonda. Sul on tähtsaid ülesandeid täita, olgu need siis tööalase enesetäienduse või õppimisega seotud.
SKORPION
Praegu sobivad sulle pigem niisugused tööülesanded, mis nõuavad süvenemist ja üksinda pusserdamist. Koostöö ei pruugi kõige paremini laabuda.
AMBUR
Kõige tähtsam on oma ärialaste suhete eest hoolitsemine. Kui vajalike inimestega koostöö laabub, sujub kõik muu juba iseenesest.
KALJUKITS
Kohusetundlikkus on küll suurepärane omadus, ent nüüd tuleb tööelu ringi korraldada selle nimel, et kallitele inimestele pühenduda. Kui lähedased väga abi vajavad, tasub töölt vaba päev võtta.
VEEVALAJA
Võimalusi oma maailma avardada sul igatahes jätkub. Mil määral neid ära kasutad, sõltub juba su enda avatusest või piiratusest.
KALAD
Palju oleneb sellest, milline on su tegevusala – neil, kel tuleb olla täpne ja punktipealt ajakavadest kinni pidada, saab päev raske olema.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval isiklikul aastal on sul tahtmist uusi asju alustada. Võtad julgelt organisaatori rolli ning kaasad teisi inimesi oma ettevõtmistesse. Igapäevane töö nõuab kannatlikkust ja distsipliini. Ehkki teel on takistusi, on sul piisavalt tahtejõudu nende ületamiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: HILLAR PALAMETS, ELLEN NIIT, GAIUS JULIUS CAESAR, HARRISON FORD

Nimepäevad: MARGARETA, MARGIT, MARET, MARITA, MARGE, GRETA, GRETE, REET, RETI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid