(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 12. juuli: ideaalne päev armunuile (1)

JÄÄR
Tempo on üsna kiire. Sa ei pruugi end seejuures kuigi energilisena tunda – hommikul tahaksid parema meelega kauem magada.
SÕNN
Ära ole arg ja ebakindel – kui sinuga silmsidet otsitakse, vaata julgelt vastu ja
naerata! Ka see, kes esmapilgul võõrapärane näib, võib peagi omaseks saada.
KAKSIKUD
Praegu ei ole sina see, kes otsuseid teeb, sihte ja piire seab. Keegi teine on sinust tugevam, tema kehtestab mängureeglid ning sina pead nendega oma tegevuses arvestama.
VÄHK
Oled teotahteline ja julge. Sa ei vaeva oma pead pabistamisega selle pärast, mida keegi teine su tegevusest mõelda võiks – annad endale aru, et kõigile ei saagi meeldida.
LÕVI
Planeeri oma tegevust arukalt ja põhjalikult. Sul on võimalik käima lükata pikaajaline projekt, mis hakkab kasu tooma tasapisi aja jooksul.
NEITSI
Kui mingi teema sulle tõsiselt huvi pakub, süvened sellesse jäägitult. Päev sobib õpingute alustamiseks, eriti just sellisel alal, mille vastu oled tegelikult juba ammu huvi tundnud.
KAALUD
Mõtted on rahaasjade juures. Proovid leida võimalusi oma sissetuleku suurendamiseks. Sul on ideid, mis esmapilgul head näivad, ent nende ellu rakendamine ei lähe niisama libedalt.
SKORPION
Tõsise töö tegemise aeg. Miski ei tule lihtsalt ja üleöö, aga kui iga päev pingutad, hakkad ajapikku ka edusamme nägema.
AMBUR
Küllap on probleeme, mille alge peitub juba aastate taguses ajas. See, kui proovid neid eirata, ei tee asja paremaks. Mööda vaatamine lükkab lahendust edasi ja võib probleemi tõsisemaks muuta.
KALJUKITS
Ehkki võib ette tulla keerukaid olukordi, on su lähedal inimesi, kes appi tulevad ja sul probleemid kiiresti lahendada aitavad.
VEEVALAJA
Sul tuleb oma egoismist üle saada. Suhted laabuvad paremini, kui jätad oma tahtmised tagaplaanile ja keskendud sellele, et teisest inimesest aru saada.
KALAD
Emotsioonid on siirad ja sügavad. See on ideaalne päev armunuile. Vajad teise
inimese lähedust üle kõige, oled omalt poolt valmis kõike andma, et tema ennast õnnelikuna tunneks.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Uuel eluaastaringil on sul energiatase kõrge, tegutsemine õnnestub kiirelt ja efektiivselt. Tööasjus oled järjepidev, saad vajadusel hakkama ka rutiinse tööga. Isiklikes suhtes on võimalus suurte muudatuste tegemiseks. Kallima suhtes ära ole liiga nõudlik, väldi armukadedusstseene.

Tänased sünnipäevalapsed: IRINA EMBRICH, HENRI DAVID THOREAU, AMEDEO MODIGLIANI, BILL COSBY

Nimepäevad: HERMANN, HERMAN, ARMAND, HERMO, HÄRMO, HÄRM, HÄRMEL

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

A
Armunuile  /   08:35, 12. juuli 2017
on kõik päevad ideaalsed. Mõttetu sõnademulin mitte horoskoop.

Loe ka neid lugusid