(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Varia

Lugeja kirjutab: naabrid teevad elu põrguks (7)

Elan kortermaja esimesel korrusel. Majas on üürikorterid ja osa naabreid vahetub pidevalt. Aastate jooksul olen leidnud purjus naabrinaise oma ukse taga magamas. Näinud koridoris inimese s*tta ja trepil kellegi aluspesu. Seejuures käib meil koridori uks alt lukus ja sisse peaks saama ainult oma maja rahvas!

Nüüd on teisel korrusel jälle uued üürnikud. Nende kolimine algas suure peoga, mis kestis neljapäevast pühapäevani. Mõtlesin, et kohe politseid kutsuda oleks halb ja kannatasin selle müra ära. Edasi avastasin, et mu rõdule on tekkinud suitsukonid – ilmselt ülevalt visatud. Paarike, kes mu kohal elab, kakleb omavahel ülepäeviti. Läbi lae on ilusasti kuulda kõik roppused ja mööbli lõhkumine. Korra kutsusin politsei, sest närv ei pidanud enam vastu, aga järgmisel päeval leidsin oma postkastist sõimukirja. Mida teha?

7 kommentaari

R
Raadio Vabandus  /   08:34, 12. juuli 2017
Minna psühhiaatri juurde. Pastakast lugude imemine on grafomaania, see on ravitav.
P
Piisake  /   08:39, 12. juuli 2017
Ega muud ei aitagi ,kontakteeru korteriomanikuga ja kutsu jätkuvalt politsei välja.Sul on võimalus internetis avaldus esitada 24/7 .Nii sain mina oma kodurahu tagasi.
K
kodanik  /   08:59, 12. juuli 2017
Siin aitab ainult pidev politsei kutsumine ja siis tehakse piisavalt trahve korteri omanikule ning visatakse need aju.kä.äbikutest teistega mittearvestavad üürnikud korteri omaniku poolt välja. Kui inimesed on deb.iilikud siis muu ei aita. Kannatamine nende terrori pärast on mõtetu.
  /   09:56, 12. juuli 2017
ma kutsuksin tuttavad kandid,kes säärastele ahvidele molli söidaksid.
E
E  /   14:06, 12. juuli 2017
Iga kord kui öörahu on häiritud tuleb helistada 112 ja saadetakse patrull. Iga kord peale patrulli käimist tuleb teha politseisse avaldus, fikseerimaks olukorda. Siis tuleb ühistuga suhelda ja koguda maja elanike allkirjad ja ühistu annab asja menetleda mõnele advokaadile. Sel moel kui politseis on fikseeritud olukorrad saab taotleda kohtus korteri nn sundmüüki. Mina hetkel sellega just tegelen. Mul naabrid kõrval iga öö jauravad ja vorbin aind kõnesid 112te ja peale nende käimist teen avaldusi. Väärteomenetlusi naabritele aind kuhjub. Asi on ka advokaadi käes ja ootame kuni materjal kokku pannakse ja saab kohtusse minna. Edu sulle igatahes !
U
Urmas  /   15:14, 12. juuli 2017
Pidu kestis neljapäevast pühapäevani?! Eks nad võtsid alkoholi ja amfetamiini koos, pärast magasid nädal aega jutti. Milline naaber seda välja kannataks? Kohe ööl vastu reedet oleks tulnud patrull välja kutsuda, sest muidu need napakad mõtlevadki, et selles majas võibki laaberdada ja naabrid pahaks ei pane. Öörahu algab tööpäviti kell 22.00 ja kodurahu kestab kogu aeg, ega päeval ka lärmata ja räusata ei tohi!
Maakas.  /   17:59, 12. juuli 2017
Kõige õigem on linnast maale kolida. Leiate hõlpsasti kusagilt metsaservalt müügis oleva eramu. ( need pole teab mis kallid ). Seal pole teil vaja muretseda lärmakate naabrite pärast ja, mis veelgi toredam, ise pidage niisuguseid pidusid, et mets ümberringi rõkkab, ja keegi ei köhi.

Loe ka neid lugusid