(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 11. juuli: Vähil on loota arenguid armuasjus, Kaalud tunnevad elust rõõmu

JÄÄR
Keskendu sellele, et oma tulevikuplaanid täpselt paika panna. Eriti juhul, kui ihkad muudatusi teha tööelus, on peagi loota uusi võimalusi, ent sa ei suuda neid ära kasutada, kui pole selleks põhjalikult valmistunud.
SÕNN
Sul on väga täpne ettekujutus sellest, mida saavutada tahad. Jätkub nii tahtejõudu kui ka julgust, ent puudu jääb paindlikkusest.
KAKSIKUD
Sa ei karda mitte kedagi ega mitte midagi. Oled kindel oma võimetes, usud, et midagi halba ei saa nagunii juhtuda. Peaksid oma tegevust märksa kriitilisema pilguga hindama.
VÄHK
Loota on soodsaid arenguid armuasjus. Võimalik, et just nüüd tuleb su ellu keegi, kes südame ärevalt põksuma paneb. Uusi tutvusi on lihtne luua.
LÕVI
Oskad iseennast väärtustada. Mõistad väga hästi, mis on su tugevused, mis aga nõrkused. Viimaseid oskad edukalt varjata, demonstreerides samal ajal uhkelt oma tugevaid külgi.
NEITSI
Tasub nii silmad kui ka kõrvad lahti hoida – küllap jõuab sinuni vägagi olulist teavet. Võimalik, et selle valguses hindad ümber mõne oma senise arusaama.
KAALUD
Tunned elust rõõmu. Sul on päris palju valikuvabadust, niisiis saad tegeleda just nende asjadega, mis sulle positiivseid emotsioone ja huvitavaid väljakutseid pakuvad.
SKORPION
Liigud edasi kaalutletult ja mõõduka tempoga. Eesmärgid on selged ja kõrged. Tunned, et palju on kaalul, seetõttu ei tee sa ühtki sammu enne, kui oled oma käigud põhjalikult läbi mõelnud.
AMBUR
Küllaltki pingeline aeg juhul, kui pead pidevalt kellegi teise ettekirjutustele alluma. See, mida sul teha kästakse, ei pruugi sinu vaatevinklist üldse mõistuspärane paista.
KALJUKITS
Saad aru, et millegi saavutamise nimel tuleb kõvasti tööd teha. Oled distsiplineeritud ja valmis pingutama, samm-sammult oma eesmärkide poole liikuma.
VEEVALAJA
Sind võib vallata mõningane ebakindlus. Ülesanded, mida pead täitma, tunduvad ehk liiga rasked. Võib-olla ei julge sa kimbatuses olles teistelt nõu küsida, sest pelgad end rumalana näidata.
KALAD
Tööasjus ei ole sul võimalik lähtuda vaid isiklikest huvidest, pigem vastupidi – pead need tagaplaanile jätma ning keskenduma ühistele eesmärkidele.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval isiklikul aastal oled jõuline ja iseteadlik. Oled valmis tegutsema ja suuri muudatusi ette võtma. Suhetes oled domineeriv ja ootad partnerilt palju, lähed kergesti armukadedaks. Ka võid asjatult vihastada. Sul tuleb tegeleda oma emotsioonidega ning hoida sisemist tasakaalu.

Tänased sünnipäevalapsed: RAIO PIIROJA, GIORGIO ARMANI, RICHIE SAMBORA, SUZANNE VEGA

Nimepäevad: ASKO, ASKUR, RAHO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid