(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 10. juuli: rohkem julgust, siis tuleb ka edu

JÄÄR
Avaneb uusi võimalusi, eelkõige raha- ja äriasjus. Pead tegutsema otsustavalt, ent samas rahulikult ja kainelt. Sul on kogemusi ja teadmisi, millele toetuda.
SÕNN
Kui tahad midagi muuta ja edasi liikuda, siis uksed on selleks avatud. Sul tuleb tubli ja julge olla, kõheldes ja kaheldes pole edule paraku lootust.
KAKSIKUD
Lihtsam tundub olevat igapäevases rutiinis kulgeda ja mitte mõelda neile asjadele, mis su hinge rahutuks teevad. Küsimusi on rohkem kui vastuseid ja need tekitavad ebakindlust.
VÄHK
Peaksid olema ettevaatlikum ja oma tegevust detailsemalt kavandama. Kipud suure hooga uusi asju alustama, andmata endale aru, palju sul nende tegemiseks aega ja jõudu kulub ja milliseid teadmisi sa vajad.
LÕVI
Võid sattuda tormiliste sündmuste keerisesse. Inimeste vahelised suhted on
segased, probleemid keerukad, ent need ei puuduta otseselt sind.
NEITSI
Tihedat suhtlemist tõotav päev. Tähelepanu nõuavad nii sugulased, naabrid kui
töökaaslased. Võimalik, et sind püütakse mõjutada, su arvamust kallutada.
KAALUD
Armastad väga oma lähedasi inimesi, just seetõttu on erimeelsusi nendega raske taluda. Sa üritad enda meelest parimat, ent millegipärast tekitab see kallites inimestes vastuseisu.
SKORPION
Eelis on üldjuhul ikka sellel, kes on kõige paremini informeeritud. Tõsi küll – õndsas teadmatuses olla on mõnikord lihtsam, sest on niisuguseid asju, mille teadmine sugugi rõõmsaks ei tee.
AMBUR
Oleks mõistlik pigem madalamat profiili hoida ning kõrvaltvaataja roll võtta. Siis näed, et mõned muidu nii asjalikud inimesed teevad mõtlematuid käike ja
valesid otsuseid.
KALJUKITS
Muutuvates oludes suudad sa tõenäoliselt rahulikuks jääda ja kahe jalaga maa peal seista. Muudatuste tegemiseks on päev küll soodne, ent kindlasti ei tasu midagi muuta uisapäisa.
VEEVALAJA
Märkad, et sinu vajadused ja tahtmised erinevad nii mõneski mõttes teiste püüdlustest. Kartusest näida valge varesena on ehk tahtmine vooluga kaasa minna ja eirata seda, mida sa tegelikult vajad.
KALAD
Kogemuse kaudu õpitakse. Tuled sa läbi siis heast või halvast, kogemuse võrra oled rikkam igal juhul.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Päikese ja Pluuto opositsiooniga algaval isiklikul aastal on sul palju jõudu ja võitlustahet, ent nappida võib taktitundelisust. Tegutsed selle nimel, et oma tahtmist maksma panna, mistõttu on vastuoludki kerged tekkima. Proovi olla rahumeelsem ja koostööaltim, su kaaslased ei ole enamasti su konkurendid.

Tänased sünnipäevalapsed: HUGO RAUDSEPP, NIKOLAI TESLA, RONNIE JAMES DIO, JESSICA SIMPSON

Nimepäevad: SAIMA, SAIME, SAIMI

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid