(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Varia

Naised, kes armastavad banaane, sünnitavad suurema tõenäosusega poja (10)

Maailmas on levinud kuulujutt, et naiste puhul kasvatab banaanide söömine enne rasedust tõenäosust, et sünnib poiss. Seetõttu jätavad paljud naised, kes ihkavad tütart, banaani sootuks menüüst välja. Nagu teisi sarnaseid jutte, on peetud ka seda pigem rahvasuust pärinevaks udujutuks, kuid uuringud näitavad, et selles võib olla siiski osake tõtt.

Teadlased uurisid 740 naist nende esimese raseduse vältel ning leidsid, et need naised, kelle menüü oli kaaliumirikas (nagu banaangi, lisaks ka avokaado, spinat, maitsestamata jogurt), sünnitasid rohkem poegi. Sama võib väita ka naiste kohta, kelle menüü oli kaloririkkam ning soolasem.

Sama uuringuga kummutati müüt,  et rohke piimajoomine aitab kaasa tütre sünnile, sest ka kõrget kaltsiumitaset veres saab seostada pigem poeglapse sünniga.

Allikas: http://www.redonline.co.uk

8 kommentaari

N
noh  /   23:28, 8. juuli 2017
ma söön tihti banaane, sündis tütar
T
teadja.  /   23:53, 8. juuli 2017
see v6is tingitud olla selles, et sinu mees s6i tavapårasemalt mehe asemel rohkem magusat.
P
Pühade muna,  /   00:58, 9. juuli 2017
egas söödav last poisiks-tüdrukuks muuda, vaid loode muudab isu vastavalt oma soole. Täiskarsklasel võib tekkida soov viina järgi või õlle järgi, kui loode isane ja isa limpsab õlut või siis viina. Banaane saavad süüa ainult need rasedad, kel puudub doksikoos, sest ainult banaan saab olla värskest kurgist hullem rasedale. Tean mitmeid poiste emasid, kes kannatasid doksikoosi all, ega saanud banaane süüa viimase raseduspäevani.
pojad-tütred sünnivad siiski isa geneetika järgi või äärmisel juhul vere uuenemise järgi, kel uuem veri, seda sugu sünnib, või siis kalendaarselt jälgida, et kiirpoisid tagavad poisi, kui ovulatsioon juba käib, või tegeleda asjaga väga palju varem kui tütart soovid, sest tütred on elujõulisemad nad elavad kauem läbivad pikema tee, ning kui kiirreageerijatele võimalust mitte anda, siis võidab kannatlik pika distantsi elujõuline tütar.
T
T(!)oksikoos  /   02:12, 9. juuli 2017
Pühade muna on ikka eriti rumal. Ammu pole sellist keskaegse alkeemia ja linnalegendide kogumikku lugenud.
V
Vello  /   09:31, 9. juuli 2017
Fantastika!
Aitähh hommikuse toreda lugemise eest!
Ja mine pühi nüüd lõpuks oma tagumik puhtaks. Sa käid oma haisuga juba teistele närvidele. Nad lihtsalt viisakusest ei ütle midagi... Ja söö palju banaane. Saad eriti pika tee läbi käinud tütre, kes on nii arenenud, et hakkab juba kolmandal kuul potil käima ja neljandal viib prügi välja...
T
tädike  /   01:10, 9. juuli 2017
kas täna on 1.aprill?
K
Kahe poja ema  /   01:18, 9. juuli 2017
Pole kunagi söönud banaane, ei maitse.
M
Mis....  /   08:26, 9. juuli 2017
on artikli eesmärk? Sama nõme kui läheks posija jutule.
A
A kuhu see banaan  /   10:29, 9. juuli 2017
Toppitakse
U
udujutt  /   19:26, 9. juuli 2017
midagi paremat annab ikka annab välja mõelda, lauslollus!!

Loe ka neid lugusid