(Oksana Kukuruza)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 8. juuli: Neitsi leiab õnne armastuses, Kaksikud saavad uue võimaluse

JÄÄR

Kui vähegi tahad, annab suhteid arendada. Võimalik, et saad armastatud inimese kohta teada midagi niisugust, mis näitab teda uues valguses ja muudab ta veelgi ihaldusväärsemaks.

SÕNN

Kui väga enesekindel oled ja põhjapanevaid otsuseid teed, on küllaltki tõenäoline, et tulevikus pead praegusi samme tagantjärele kahetsema ja oma plaane põhjalikult muutma.

KAKSIKUD

Aeg annab sulle teise võimaluse. Mõtle nüüd hoolega läbi, mida oled õigesti teinud, mis on aga untsu läinud – ebaõnnestunud asjad tuleb uuesti käsile võtta.

VÄHK

Oskad oma tundeid ausalt analüüsida, mõistad, mida ja keda sa tegelikult kõige rohkem tahad. Suudad ka teisest inimesest aru saada ja tema vajadusi aktsepteerida.

LÕVI

Kodu ja perega seotud kohustused on tähtsamadki kui seltskondlik suhtlemine. Tasub koos kallite inimestega tegutseda selle nimel, et kodu oleks hea ja hubane paik, kuhu alati mõnus tulla on.

NEITSI

On lootust armastuses õnne leida. Tõsi küll, niisama pealiskaudsest vestlemisest ja kergest flirdist sa vaevalt suurt rõõmu tunda oskad. Väärtustad tõelisi, sügavaid tundeid.

KAALUD

Mõtted on eeskätt rahaasjade juures. Tasub korralikult planeerida, kuidas oma äriasju edaspidi ajada. Püstita endale kaugemaid eesmärke ja tööta välja plaane nendeni jõudmiseks.

SKORPION

Oled kahe jalaga maa peal. Saad suurepäraselt aru, millised on su võimalused ning milleks suuteline oled. Sead endale kõrgeid, kuid siiski realistlikke eesmärke.

AMBUR

Peaksid end ettevaatlikkusele manitsema. Sul on kalduvus kartmatult suuri otsuseid teha. Julge pealehakkamine olevat küll pool võitu, ent siiski – ainult pool.

KALJUKITS

Päev võib kujuneda vägagi edukaks tänu sellele, et sa ei löö kartma vastutuse ja suure töökoormuse ees. Võtad enda kanda ülesandeid, mis nii mõnelegi teisele liiga raskena näivad.

VEEVALAJA

Suhtlemine ei pruugi väga libedalt sujuda, ette tuleb möödarääkimisi. Kuigi proovid oma kaaslasi mõista, on see kohati väga raske. Ka oma mõtteid võib olla keeruline sõnadesse panna.

KALAD

Igapäevaelu tundub ehk hall ja igav, kipud pigem unelmate maailma põgenema. Unistamine pakub vaheldust ja meeldivaid emotsioone, seda tehes peaksid aga valla hoidma tagasitee reaalsusesse.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil on sul küllaga jõudu ja pealehakkamist. Tekkida võib uusi äriideid, koostöös heade kaaslastega õnnestub need raha teenima panna. Tähelepanu vajavad lähisugulased, võib tekkida soov oma suguvõsa lugu paremini tundma õppida, sellest jõudu ammutada.

Tänased sünnipäevalapsed: JEAN DE LA FONTAINE, JOHN D. ROCKEFELLER, HUGO BOSS, BECK, KEVIN BACON

Nimepäevad: ELLINOR, ELEONORA, LEONORA, LOORA, LOORE, NOORA, NORA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid