(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 7. juuli: Veevalajal on edu rahaasjades, Sõnni hinnatakse vääriliselt

JÄÄR

Väga uljalt tegevusse tormamiseks pole praegu parim aeg. Pigem hoia madalat profiili, ole tagasihoidlik ja jälgi, mida teised teevad. Info kogumine aitab sul oma tegevuskava põhjalikult paika seada.

SÕNN

Sinu ümber on inimesi, kes sind autoriteediks peavad, kes oskavad su teadmisi ja oskusi vääriliselt hinnata. Tunned, et sind toetatakse, see lisab enesekindlust.

KAKSIKUD

Oled kui orav rattas. Kindlaid plaane on raske teha, sest kõik muutub pidevalt. Aina võib lisanduda uusi ülesandeid, nii et ühel hetkel tunned, et ajast jääb tõsiselt puudu.

VÄHK

Kuitahes tark ja tubli sa ka poleks, arenguruumi on sul kindla peale veel ja veel. praegu on paras aeg selleks, et õppimine ja enesetäiendus ette võtta.

LÕVI

Kohustuste koorem on küllaltki raske, ka tuleb rinda pista erinevate probleemidega. Lisaks tööasjadele nõuab perekondki oma osa.

NEITSI

Koju istuma jääda oleks nüüd suur viga – sul tuleb inimeste hulgas liikuda, pidevas suhtluses olla. Igasugused võimalused tekivad kontaktide kaudu teiste inimestega.

KAALUD

Tasub oma jõud kokku võtta ja korralikult tööd murda. Kuigi on ka raskeid momente, peaks praegune õige tegutsemine sulle tulevikuks paremaid rahateenimisvõimalusi andma.

SKORPION

Lähtu valikute tegemisel eeskätt oma südamehäälest. Pole vaja mõelda sellele, mida teised su otsuste kohta mõelda võivad, ka rahaline külg pole tihtipeale kõige olulisem.

AMBUR

Suhted perega tihenevad. Küllap pöörad nüüd tavapärasest rohkem tähelepanu oma vanematele. Kui sa selleks ise vajadust ei tunne, võivad olukorrad tingida seda, et sul tuleb nendega ühendust võtta.

KALJUKITS

Oled tähelepanelik ja nutikas, uut infot haarad lennult ja tabad asja tuuma kiiresti ära. Vaimse töö tegemine edeneb kui õlitatult.

VEEVALAJA

Eduvõimalused rahaasjus on lausa kadestamisväärsed. Nende ärakasutamine aga eeldab leidlikkust ja kannatlikkust.

KALAD

Suhtlemine tuleb praegu eriti kenasti välja. Suudad inimestele juba esimesel kohtumisel endast hea mulje jätta, kui vaid õigel hetkel tagasihoidlikult naeratades silma vaatad.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastal on su intuitsioon tugev, oled abivalmis ning hooliv. Tasub ennast vaimselt arendada, reisida tugeva energiaga paikadesse. Võib kasvada huvi müstika vastu või tekkida soov end loomingu kaudu väljendada. Sul tuleb teha valikuid, sest kõige põnevust pakkuvaga tegelemiseks aega ei jätku.

Tänased sünnipäevalapsed: SULEV VAHTRE, MARGUS PRANGEL, MARC CHAGALL, RINGO STARR

Nimepäevad: KOIDU, KOIDULA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid