(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Juulikuu horoskoop: vaata, mida tähed sulle lubavad

JÄÄR

Armastus. Enesearmastusel on omad võlud, ei pea kallima pilli järgi tantsima. Praegu on paras aeg keskenduda iseendale. Töö. Vaikelu oma igapäevaste kohustustega. Raha. Stabiilne rahaline seis.

SÕNN

Armastus. Kas olla laisk armastaja või usin armastaja – millist sinu kaaslane eelistab? Ega ometi mitte maksejõulist armastajat!? Töö. Puhkuste aeg – milleks valel ajal pingutada! Raha. Maksejõudu sul jagub.

KAKSIKUD

Armastus. Romantiliste valgete ööde aeg, kus looritatud saladused tulevad ilmsiks. Töö. Paras aeg oma saavutusvajaduse üle mõelda ning tööjõuturul ringi vaadata. Raha. Tahad suve täiel rinnal nautida ja sinna see raha läheb.

VÄHK

Armastus. Väikesed kodused muutused on suhtele hästi mõjunud, olete taas mesinädalate nautimise faasis. Töö. Elu mõte ei ole iga hinna eest tublilt tööd rabada, vaid nautida elamise protsessi. Raha. Tänu sinu finantsoskustele on sinu lähedastel majanduslikult mõnus olla.

LÕVI

Armastus. Sa tahad transtsendentaalset armastust ning oled valmis selle nimel pingutama. Töö. Suvi on liiga lühike, et tööl ületunde teha. Raha. Sa ei suuda praegu kokkuhoidlikult elada.

NEITSI

Armastus. Sulle sobib praegu maine armastus, kus põhirõhk on turvalisusel. Töö. Venitad töömõtteid puhkusepäevadesse. Naudi puhkust, siis jõuad talvel toimetada. Raha. Hoiad kiivalt silma peal oma väljaminekutel.

KAALUD

Armastus. Kõigud luksusjanu ja kasinuse vahel, aga sinu kallim igatseb üle kõige stabiilsust. Töö. Kolleegid teevad ahvatleva töise ettepaneku, millest on raske keelduda. Raha. Tahad üle oma võimete elada.

SKORPION

Armastus. Tunned hingelist distantsi oma partneriga ning kummalisel kombel annab see sulle uut hingamisruumi. Töö. Üritad leida tasakaalu töö ja puhkuse vahel. Raha. Seda majanduslikku seisundit võib nimeteda jõukuseks.

AMBUR

Armastus. Kallima maailmavaade inspireerib sind rohkem kui kunagi varem. Tundub, et praegu vajad sa vaimset tantrat. Töö. Hapukurgihooaeg on alanud ning tööl on miinimumtempo. Raha. Sa ei pööra praegu suurt tähelepanu sellele, mis su pangaarvel toimub.

KALJUKITS

Armastus. Suvised seiklused on sind kallimaga hingeliselt lähedasemaks teinud. Töö. Sinu töövõime pole kuhugi kadunud, sõltumata ilmast oled tegus. Raha. Praeguse perioodi märksõna on konservatiivsus.

VEEVALAJA

Armastus. Uued sõbrad ja vanad tutvused tulevad taas esile. Kallima jaoks on see paras väljakutse – mõista sinu suurt sõpruskonda. Töö. Otsid uusi väljakutseid. Raha. Meelelahutust võib vaadelda kui emotsionaalset investeeringut, mida ei saa keegi sinult röövida.

KALAD

Armastus. Koos on keeruline ja lahus on keeruline, ainult kallimast unistada on mugav. Töö. Vajad väikest diskreetset puhkust, et jõudu koguda. Ideid sul juba jagub. Raha. Majandad vastavalt oma intuitsioonile.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid