(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 6. juuli: suhete teema on oluline

JÄÄR

Sa ei saa nõustuda kõigega, mida teised otsustavad. Tööl võib ilmneda, et kõrgemal positsioonil olevad inimesed teevad sinu seisukohalt rumalaid otsuseid, millele südametunnistus sunnib sind vastu vaidlema.

SÕNN

Ootamatult sinuni jõudev info võib kaardid segi lüüa. Teised inimesed ei tegutse nii, nagu sinu jaoks ootuspärane oleks, sa ei ole võimeline nende kaarte läbi nägema.

KAKSIKUD

Tuleb tõdeda, et maailm on väike. Mistahes inimesega mis iganes asju ajades tuleb sammuke ette mõelda – väga võimalik, et sul tuleb sama inimesega mõnes sootuks teistsuguses olukorras taas kokku puutuda.

VÄHK

Võid kohata põnevaid inimesi ja luua uusi tutvusi, ent tagasi võib pöörduda ka keegi selline, kellega tutvusid juba mõne aja eest ning kes on silmapiirilt kadunud olnud.

LÕVI

Sul tuleb meeles hoida, et tervis on kõige tähtsam. Keegi ei ütle sulle lõppkokkuvõttes selle eest aitäh, kui liigse töömurdmisega enesele liiga teed.

NEITSI

Suhete teema on tähtis, sulle tundub, et palju on kaalul ja iga väiksemgi valesamm võib alles algusjärgus suhte ära rikkuda. Võta veidike rahulikumalt ja väldi kärsituid käike.

KAALUD

Sul on suurepäraseid valikuvõimalusi, tuleb vaid ise aktiivne olla ning tegutseda. Mõistus on vahe ja vaistki terav – nii loogikat kui intuitsiooni kasutades peaksid aru saama, milline on sinu jaoks õige tee.

SKORPION

Mõnikord tuleb täita ka igavaid kohustusi. Praegu õnnestub see sul päris hästi – oled kannatlik ja suudad hästi keskenduda.

AMBUR

Pööra rohkem tähelepanu kodule ja pereliikmeile. Sul tuleb aega leida ka vanema põlvkonna jaoks. Avastad oma lähedaste juures jooni, mida sa varem märgata pole osanud.

KALJUKITS

Julgust on sul ehk liigagi palju. Avaldad oma arvamust kartmatult ka juhul, kui see kõigi teiste seisukohtadega risti vastupidine on. Oled valmis oma tõekspidamisi jõuliselt kaitsma.

VEEVALAJA

Hoia pigem tagaplaanile, jälgi teiste tegevust ja käitumist, aga ära ise sekku. Selleks on veel vara, tormakusega võid ära rikkuda asjad, mis muidu tasapisi arenedes huvitavaks ja kasulikuks võiks osutuda.

KALAD

Fantaasia on nüüd eriti lennukas. Vast ehk kõige paremini sobib päev luuletajatele ja kirjanikele, sest osav sõnade seadmine tuleb justkui iseenesest.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Päikese ja Jupiteri kvadraadiga algaval aastaringil jagub sul optimismi ja eneseusaldust. Samas on raske jõu- ja ajavaru adekvaatselt hinnata. Võtad palju ette, ent ei suuda ega taha kõiki tegemisi lõpule viia. On hea aasta loominguliseks enesearendamiseks, õppimiseks ja reisimiseks.

Tänased sünnipäevalapsed: PRIIT KUUSK, NIKOLAI I, DALAI-LAAMA (TENZIN GYATSO), SYLVESTER STALLONE

Nimepäevad: SULEV, SULO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid