(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 5. juuli: Kaalusid ja Veevalajat armastatakse ja imetletakse, tööl tekivad erimeelsused

JÄÄR

Koostöö tegemine eeldab arvestamist kaaslastega. Inimesed võivad olla väga erinevad ja kindlasti mitte ideaalsed. Seda tuleb sul arvesse võtta.

SÕNN

Sul on asjadest oma arusaam, kaitsed oma seisukohti järjekindlalt. Kummatigi tuleks kasuks, kui prooviksid mõista ka seda, mida arvavad teised.

KAKSIKUD

Tekib keerukaid olukordi, mille kaudu õpid tundma inimesi, kes su kõrval on. Nad võivad sind üllatada. Võimalik, et see, keda oled truuks sõbraks pidanud, hüppab nüüd ootamatult alt ära.

VÄHK

Tööalaselt on olukord rahutu. Võib-olla tehakse mingeid ümberkorraldusi asutuses, kus sa töötad, või siis antakse sulle uudseid tööülesandeid, millega toime tulemiseks pead õppima ja kaaslastelt nõu küsima.

LÕVI

Tähtis on teha oma tööd täpselt ja korrektselt. Tuleb kinni pidada eeskirjadest ja lepingutest, eksimused tähtsate dokumentidega toovad segadust ja pahandust kaasa.

NEITSI

Suhtu kriitiliselt sellesse, mida räägitakse. On tõenäoline, et keegi üritab sulle valetada, ka võivad mõnedki inimesed levitada kuulujutte, ilma et nad üldse teaks, kas neil juttudel mingitki tõepõhja all on.

KAALUD

Oled rõõmsameelne ja üksjagu edev, paned suurt rõhku oma välimusele. Naudid seltskonnas viibimist ja sedagi, kuidas vastassooliste imetlevad pilgud sinul peatuvad.

SKORPION

Ägad kohustuste koorma all. Teadmine, et tööd on palju ja aega napib, võib sind rahutuks ja pahuraks muuta. Ära ürita ebameeldivaid kohustusi edasi lükata, see ainult süvendab pinget.

AMBUR

Sinu enesetunne sõltub liigagi palju teistest. Kui sind imetletakse ja kiidetakse, tunned end ülihästi, kuid igasuguse kriitika suhtes oled ülemäära tundlik.

KALJUKITS

Tegutsed aktiivselt, ent seejuures üsnagi egoistlikult. Sul on kindlad eesmärgid silme ees ja rühid jõuliselt nende poole. Sind ei huvita eriti, mida arvavad asjast su kaaslased.

VEEVALAJA

Oled õnnega koos – sind armastatakse ja ihaldatakse. Ära seda siiski iseenesestmõistetavana võta, sul tuleb osata seda väärtustada. Näita hoolivust välja ka nende suhtes, kes sind hoiavad.

KALAD

Lükka tähtsad rahalised tehingud pigem  edasi, aeg pole selles vallas otsustavaks tegutsemiseks veel küps. Pigem keskendu enesearendamisele – tasub täiendada teadmisi oma erialal või siis õppida juurde mõni uus oskus.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil oled julge, rahutu ja seiklushimuline, tahad avastada maailma enda ümber. Tekib hulgaliselt originaalseid ideid, et püsivust nende elluviimiseks ei pruugi sul jätkuda. On hea aasta reisimiseks ja enese vaimseks arendamiseks. Suhetes tahad olla see, kes otsustab ja olukordi kontrollib.

Tänased sünnipäevalapsed: ANTS LAUTER, KERSTI KUUSK, OLAF SUUDER, JEAN COCTEAU

OLAF SUUDER, JEAN COCTEAU

Nimepäevad: KAJA, KAJAR

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid