(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop 4. juuliks: ettevõtmised laabuvad, vastassugu lööb Kaaludel põlved nõrgaks

JÄÄR

Sind võib vallata tunne, et tuleb nüüd ja kohe tegutseda ja endast parim anda, sest muidu lipsavad head võimalused käest.

SÕNN

Tulipunkti tõusnud teemad ei ole sinu jaoks uued. Probleemid, mis kunagi peavalu tekitasid, võivad korduda taas ja taas.

KAKSIKUD

Näed tulevikuperspektiivi optimistlikus valguses. Mingeid plaane seades kujutad enesele ette, kui hästi kõik sujuma hakkab, ent sa ei pruugi märgata ohtusid.

VÄHK

Soodsate mõjudega päev, mil liigud kiiresti oma eesmärkide poole. Sinus on julgust ja elutervet optimismi, seega ei karda sa elule vastu minna.

LÕVI

Oled üsnagi tegus, küllap tahad ette võtta suuremahulisi tehinguid. Asjad ei pruugi õnnestuda juhul, kui tegutsed üksiku hundina.

NEITSI

Suhtlemine erinevate inimestega õnnestub edukalt. Küllap tutvustatakse sind nii mõnelegi väärikale tegelasele, keda siiamaani vaid nägu- või nimepidi teadnud oled.

KAALUD

Arengud on kiired, võimalik on kohata vastassoolist, kes esimesest pilgust sul põlved nõrgaks võtab. Kired on tugevad, ent võivad põhjustada ka lahkhelisid ja kannatusi.

SKORPION

Sind võib närviliseks muuta see, kui sul ei õnnestu oma tööasju oma käe järgi planeerida. Keegi annab sulle ülesandeid, mis tekitavad tunde, et lootusetu on kõigega õigeks ajaks hakkama saada.

AMBUR

Sul tuleb aru saada sellest, et igal suhtel on kaks osapoolt. Ehkki võtad enesestmõistetavana seda, et partner peab sind toetama ja mõistma, ei ole sa sugugi aldis omalt poolt samaga vastama.

KALJUKITS

Kui sul ei ole kindlat partnerit, põled praegu soovist õige inimene enese kõrvale leida. Üksindust on raske taluda, vajad väga kellegi emotsionaalset ja ka füüsilist lähedust.

VEEVALAJA

Kipub olema nii, et tegevused võtavad aega rohkem, kui sa esialgu planeerisid. Pead ehk mõnda asja ka mitu korda tegema, sest teed kogemata kombel lohakusvigu ja pead neid parandama.

KALAD

Energiat on sul palju ja enesekindlustki tavapärasest rohkem, seega sobib aeg uute asjade alustamiseks. Paremini laabub see juhul, kui suudad tegevusse kaasa meelitada inimesi, kes on kõrgemal positsioonil.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval isiklikul aastal oled iseteadlik ja enesekindel. Lähed elule julgelt vastu ning teed suuri muudatusi. See, mis varem on tundunud liiga riskantne, paistab nüüd olevat reaalselt teostatav. Ehkki oled iseenda põhimõtetes kindel, tasuks kuulata ka sõprade ja pereliikmete soovitusi.

Tänased sünnipäevalapsed: LEMBIT ULFSAK, ANNE VEESAAR, GIUSEPPE GARIBALDI, GINA LOLLOBRIGIDA

ANNE VEESAAR, GIUSEPPE GARIBALDI, GINA LOLLOBRIGIDA

Nimepäevad: VIRGO, VIRMO, VIRVO, VIRKO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid