(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop 3. juuli: Jäär ja Skorpion saavad lõpuks takistustest üle

JÄÄR

Piirangutest ja takistustest on nüüd märksa kergem üle saada. Tegutsed julgelt, vaevamata oma pead kaalutlemisega, kas sinu tegevus teistele meelt mööda või vastukarva on.

SÕNN

Kuigi asjad paistavad enam-vähem sujuvat, ei pruugi sa siiski olukorraga rahul olla. Tunned mingit sisemist rahutust, süvenemine ei õnnestu kuigi hästi, kipud kergesti väsima ja tüdinema.

KAKSIKUD

Üritad ühe inimese seltskonda vältida, sest tunned end temaga koos olles miskipärast ebamugavalt. Hullemal juhul paned ka oma kaaslased valiku ette, kas veeta aega koos sinu või temaga.

VÄHK

Oled praegu suurepärane meeskonnamängija – oskad teistega arvestada, neid ära kuulata ja aidata. Saad aru, kus on su kaaslaste nõrgad kohad ja leiad vahendeid, kuidas aidata neil raskustest üle saada.

LÕVI

Usud, et sul on tarkust küllaga, samuti ka oskust teisi inimesi mõjutada. Paraku aga ei pea kõik sind autoriteediks, mõnele võid hoopiski liiga iseteadliku ja ülbe mulje jätta.

NEITSI

Võiksid elu natuke vabamalt võtta. Parem, kui sul on nüüd vähem kohustusi ja leiad aega ka puhkamiseks ja väljas käimiseks, sõpradega kohtumiseks ja niisama lobisemiseks.

KAALUD

Ametlikul tasandil olnud suhted võivad nüüd võtta isiklikuma pöörde. Mingi ootamatu seik viib selleni, et suhtluspartner kuidagi su hingekeeli puudutab ja enda vastu sootuks intiimsema huvi äratab.

SKORPION

Ära maga oma soodsaid võimalusi maha – praegu on aktiivse tegutsemise aeg! Küllap õnnestub mingist surnud punktist üle saada, oma tegevusvälja avardada.

AMBUR

Kuigi mingi ettevõtmine kuidagi õnnestuda ei taha, pole mõtet aina uuesti ja uuesti üritamisele aega raisata. Pigem hetkeks aeg maha võtta ja oma strateegiat analüüsida.

KALJUKITS

Töisel rindel võid end blokeerituna tunda. Sul võib ju häid mõtteid olla, ent väga keeruline on kaaslasi selles veenda. Sind ei taheta eriti kuulda võtta, su ideid kiputakse alahindama.

VEEVALAJA

Pingutad palju armusuhete arendamise nimel. Paraku ei pruugi liigne agarus aga edu tuua. Juhul, kui suhe on alles algfaasis, võib see pigem partnerit hirmutada ja eemale peletada.

KALAD

Valitseb sisemine tasakaal. Saad päris hästi aru, millised on su tugevad ja nõrgad küljed. Oskad oma unistusi realistlikult hinnata – keskendu sellele, mis on reaalselt teostatav.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Marsi ja Pluuto opositsiooniga algav isiklik aastaring pakub võimalusi jõuliste muudatuste tegemiseks. Jagub julgust ja teotahet, suudad end kokku võtta ning otsustaval hetkel kõik jõuvarud korraga mängu panna. Tegutsemistuhinas ära kaota ettevaatust ja mõõdutunnet!

Tänased sünnipäevalapsed: MAAJA KALLAST, VIIU HÄRM-RUMMO, FRANZ KAFKA, TOM CRUISE

Nimepäevad: ARVO, AULIK, ULDO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid