(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

1. juuli päevahoroskoop: keskendu heale ja jätka samas vaimus

JÄÄR

Rahulolu sõltub suhtumisest – kui mõtled, et elu on ilus, siis võid üsna õnnelik olla; kui aga mõtled sellistele asjadele, mis võiksid palju paremini olla, tunned rahulolematust ja masendustki.

SÕNN

Oled pidanud selle suve jooksul loobuma millestki harjumuspärasest ja see kipub sind pidevalt häirima. Püüa sellest teadlikult üle saada, keskendu uuele ja huvitavale.

KAKSIKUD

Praegu peaks su tegemised igati hästi sujuma. Võta kätte millalgi pooleli jäänud tööd ning sa avastad üllatusega, kui lihtne on neid tegelikult lõpule viia.

VÄHK

Sul on kõrged eesmärgid. Sul on ka jõudu nende poole pürgimiseks. Kas aga on sul olemas ka detailne plaan, kuidas seda kõike ellu viia? Ettevalmistus on kõige õnnestumise aluseks.

LÕVI

Oled kergelt liimist lahti. Kohtumised ja kõnelused sulle oluliste inimestega on jätnud oma jälje. Kui sind valdab ähmane süütunne ja ehk ka hirm, proovi kõigepealt aru saada, mis täpselt on selle põhjuseks.

NEITSI

Praegu suuri muudatusi ette võtma hakata pole kuigi vajalik – oled õigel teel, tasub vaid samas vaimus jätkata ja samm-sammult edasi minna.

KAALUD

Sõprus on praegu kõige olulisem. Jälgi, et sa valesid inimesi ei usaldaks, räägi oma isiklikest muredest vaid neile, kes sind ka enda saladustesse pühendavad ega kipu kaaslasi taga rääkima.

SKORPION

Päev nõuab pingutamist ja võtab palju energiat. Kõige tähtsam on, et suudaksid oma patareisid pidevalt laadida ega kulutaks end mõttetult.

AMBUR

Mingil määral muutunud rutiiniga harjumine tekitab raskusi. Pead päris palju tahtejõudu rakendama, et sundida end tegema ka vastumeelseid asju, on tunne, et tahaks ainult puhata ning mängida 

KALJUKITS

Tundub, et tee on takistusi täis, aga raudne tahtejõud – mis on sind pea alati sihile viinud – aitab ka nüüd. Siiski – pead leppima sellega, et kõike soovitut sa ei saa.

VEEVALAJA

Sa alustad sama asjaga üha uuesti ja uuesti, kuigi tegelikult tead, kuhu see välja viib. Õigemini – sa tead, et see ei vii mitte kuhugi välja, ja ikkagi kurvastad, kui taaskord avastad, et oled samas punktis tagasi.

KALAD

Tempo on läinud väga kiireks, tuleks mõelda, kuidas seda nüüd pisut aeglustada saaks. Mitmel rindel korraga rabeleda ei jõua lõputult keegi, mõtle läbi, mis on kõige ebaolulisem ja loobu sellest.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil on energiatase väga kõrge, oled nii vaimseltkui füüsiliselt löögijõuline ja suudad palju korda saata. Paremini sobib individuaalne tegevus, koostöös on raskusi. Oled oma veendumustes väga kindel ning üritad oma arvamust läbi suruda. Proovi olla taktitundelisem.

Tänased sünnipäevalapsed: MERLE KARUSOO, HENRIK NORMANN, PRINTSESS DIANA, PAMELA ANDERSON

Nimepäevad: EHA, EHALA, HÄMARIK

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid