(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop 30. juuni: ette tuleb põnevaid kohtumisi, üllatusi, õnnelikke juhuseid (1)

JÄÄR

Sind valdavad romantilised meeleolud, hea aeg armsamaga koos aja veetmiseks. Võid olla tavapärasest hajameelsem, see-eest oled aga kaaslaste suhtes osavõtlik, mõistad teiste rõõme ja muresid.

SÕNN

Võib tekkida uusi tutvusi, üllatusigi tuleb ette. Sul ei ole mõtet teha detailseid plaane, neist ei õnnestu nagunii kinni pidada. Kaaslased ei pruugi käituda nii, nagu sa lootnud oled.

KAKSIKUD

Tööl suudad end nüüd varasemast tugevamalt maksma panna. Ole konkreetne ja julge, siis võetakse su ettepanekuid ka kuulda!

VÄHK

Aeg sobib oma maailmapildi avardamiseks, õppimiseks, filosoofia ja religiooni teemaga tegelemiseks. Võimalikud on huvitavad kontaktid välismaalastega.

LÕVI

Väga võimalik, et su ellu ilmub taas inimene, kellega oled aastate eest suhelnud ning kellega sul on ühiseid meeldivaid mälestusi, mis meele härdaks teevad.

NEITSI

Kindel on see, et kui tööd teed ja vaeva näed, on lootust selle eest tasu saada. Edu ei tule üleöö, küll aga suudad välja töötada toimiva pikaajalise plaani majandusliku olukorra parandamiseks.

KAALUD

Oled liiga põikpäine, ajad oma rida edasi isegi siis, kui sisemiselt tunned, et sul pole õigus. Sisemine jonn ei luba sul tunnistada, et keegi teine on sinust targem või et oled vigu teinud.

SKORPION

Huvitav ja vaheldusrikas aeg, mis toob su ellu õnnelikke juhuseid. Hobidega tegeledes või pidutsedes satud kokku põnevate persoonidega.

AMBUR

Energiat on palju ning sa suudad oma tahtmist saada, sest võid oma seisukohti väsimatult esitada ikka uuesti ja uuesti. Su vastastel ei jää viimaks muud üle, kui käed tõsta ja alla anda.

 

KALJUKITS

Ära ürita läbimõtlematute uuenduslike projektidega tähelepanu pälvida, su tööalane edasiminek peab olema järjepidev ning süsteemne, rajatud kindlatele alustele.

VEEVALAJA

Ole teiste inimeste suhtes osavõtlik, proovi mõista neid ka siis, kui nende põhimõtted sinu omadest erinevad. Sel juhul on nemadki sinu vastu leebemad ja mõistvamad.

KALAD

Võimalik, et kohtud inimesega, kellega oled varemgi tihedalt kokku puutunud, kuid sootuks uues olukorras. Pole välistatud kunagiste armusuhete ootamatu ülessoojenemine.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Marsi ja Merkuuri ühendus annab sulle algavaks eluaastaringiks kaasa tohutu energialaengu. Mõte liigub kiirelt, samas suudad tekkivad ideed kiiresti ja edukalt ellu rakendada. Pingete maha laadimiseks tasub olla füüsiliselt aktiivne. Kindlasti tuleb vältida viha välja elamist armastatud inimese peale.

 

Tänased sünnipäevalapsed: PAUL POOM, ANNA LEVANDI, MIKE TYSON, MICHAEL PHELPS

Nimepäevad: PÄIVO, PÄIVU, HELEND, HELEV, TULJO

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

1 kommentaar

S
Signe  /   12:46, 1. juuli 2017
Miks ei ole 1. juuli päevahoroskoopi?

Loe ka neid lugusid