(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Horoskoop

Päevahoroskoop, 29. juuni: Jäär alustagu armusuhteid, Kaksikute unistused saavad teoks

JÄÄR

Rutiinne tegevus sind ei köida, tahad pidevalt areneda, enda jaoks midagi põnevat avastada. Aeg sobib suurepäraselt uute tutvuste loomiseks, äriliste kontaktide edendamiseks ja ka armusuhete alustamiseks.

SÕNN

Sõprussuhtest võib tasapisi areneda armastus. Tasub aga silmas pidada, et intiimsuhe on kahe inimese vaheline asi ja tärkavat suhet on mõistlikum tutvusringkonna eest kiivalt saladuses hoida.

KAKSIKUD

Unistamine ei pruugi sugugi alati mõttetu ajaraiskamine olla. Seda, millest praegu uneled, on suure tõenäosusega võimalik ka reaalselt ellu viia.

VÄHK

Loominguline töö edeneb suurepäraselt. Kui oled aktiivne, leiad võimalusi, kuidas oma loomingulist andekust nutikalt raha teenimise eesmärgil kasutada.

LÕVI

Väga hea aeg selleks, et täiel rinnal Eestimaa suvest rõõmu tunda. Meeleolukaid elamusi toovad kontserdid ja teatrietendused, aga ka lõbusad peod.

NEITSI Infotulv kipub sind enda alla matma – uut teavet on väga palju ja sul pole lihtne aru saada, mis on oluline. Võid ekslikult kõige tähtsama kahe silma vahele jätta ja seetõttu valedel radadel ekselda.

 KAALUD

Oled püsimatu ja seesmiselt ärevil. Sind võib vallata tunne, et hea on seal, kus sind ei ole ja kuhu sa ka iialgi oma püüdlustest hoolimata ei jõua.

SKORPION

Tulevikku puudutavaid olulisi otsuseid saab teha alles siis, kui oled endas täiesti kindel. Praegu sa aga alles kahtled ja kõhkled, võtad asju emotsionaalselt.

AMBUR

Tasub sõprade seltsis olla, nendega koos midagi põnevat ette võtta. Mitte niisama puhata ja pidutseda, vaid teha midagi niisugust, mis nõuab ka pingutamist.

KALJUKITS

Minevikus toimunud sündmused mõjutavad kuidagipidi su praegust elu. Kunagi lahendamata jäänud probleemid võivad segada praegu õnnelik olemist, see annab tunda eelkõige suhteis armsamaga.

VEEVALAJA

Keskendu sellele, et ennast arendada. Võid nüüd sattuda uude keskkonda, inimeste sekka, kes on võõrad ja keda tahes tahtmata tuleb tundma õppida.

KALAD

Aeg annab päris häid võimalusi äriasju edendada. Tasub olla julge, mingil määral ehk isegi riskialdis – ainult nii edestad konkurente ja saad kinni hakata parimatest võimalustest.

SÜNNIPÄEVALAPSELE: Palju õnne, Vähk! Algaval aastaringil on sul palju nii füüsilist kui ka vaimset energiat. Oluline on see õigesse kanalisse suunata, seda loovalt ja mitte lõhkuvalt kasutada. Arenda end vaimselt ja vii ellu oma suurepäraseid ideid. Armusuhtes ole paindlikum, ära nõua kallimalt liiga palju, ära ürita teda kontrolli all hoida.

Tänased sünnipäevalapsed: INGVAR LUHAÄÄR, OTT SEPP, ELINA BORN, ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Nimepäevad: PEETER, PEET, PEEDO, PEEDU, PEEP, PETRA

Päevahoroskoop on pärit raamatust "Eesti horoskoop 2017"

Vaata ka: facebook.com/eestihoroskoop

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid